Skocz do zawartości

Xbox360Slim+250 czy PS3?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raju

Raju
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 16 październik 2012 - 16:23

Witam!
Otóż wpadło mi trochę kwitu na konto i zdecydowałem się na konsolę problem w tym że nie wiem jaką.
Zależy mi na tym która jest bardziej przyszłościowa, ponieważ nie chce kupić i pograć rok bo okaże się że tu nagle wyskoczy kolejny model którejś z konsoli.
- Która jest mniej awaryjna
- szybsza
i na której znajdę mniej cheaterów na lobby np. w Call of Duty... czy innych tego typu gier.
Za pomoc z góry dziękuję :)

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 16 październik 2012 - 17:13

Teraz to już obie są mało awaryjne, a z szybkością to nie wiem. Nigdy się z żadną nie ścigałem.

#3 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 17 październik 2012 - 22:41

Zobacz postRaju, o 16 październik 2012 - 16:23 , napisał:

Zależy mi na tym która jest bardziej przyszłościowa, ponieważ nie chce kupić i pograć rok bo okaże się że tu nagle wyskoczy kolejny model którejś z konsoli.
Zdajesz sobie sprawe z tego, ze kazda z tych konsol jest juz stara i generalnie obecna generacja 'idzie' dluzej niz to mialo miejsce dotychczas? na 99% obie firmy wypuszcza nastepna edycje konsol w przyszlym roku.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#4 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 18 kwiecień 2013 - 09:30

ale nie wiem, czy w tej nowej edycji będzie jakaś rewelacyjna nowość? Raczej tylko wygląd się zmieni i oczywiście cena. Ja mam sama nadal PS2, co jest już w sumie bardzo stare, mimo tego wszystko funkcjonuje nadal super. W sumie najważniejsze jest, żeby granie sprawiało ci przyjemność.

#5 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 19 kwiecień 2013 - 07:38

Nabijasz posty do giełdy, że półroczne wątki wznawiasz?

Dodaj obrazek

#6 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 08 maj 2013 - 22:36

Przynajmniej ktoś nowy stara się podtrzymać to forum przy życiu. Odpisanie na temat sprzed pół roku to odpisanie na temat bieżący :pinch:
Dodaj obrazek

#7 Monet24

Monet24
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 11 październik 2019 - 13:42

Bierz ps3 i się nie zastanawiaj , PS3 najlepsze !

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)