Skocz do zawartości

Internet w PS2 FAT

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mulu

mulu
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 21 luty 2014 - 08:56

Witam, mam konsolę FAT SCPH-39004.
Mam Livebox'a 2.0 i mam pytanie czy da sie wogole podlaczyc internet do tej mojej konsoli??
Nie wiem czy da się kablem pociągnąć czy bezprzewodowo??

PROSZE O ODPOWIEDZ ;)

#2 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 21 luty 2014 - 09:23

Da sie, poszukaj Network Adaptora
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#3 mgs

mgs
  • Użytkownicy
  • 567 Postów:

Wysłany 21 luty 2014 - 12:08

Tylko, ze ten internet do niczego Ci sie nie przyda ;].
Nie pograsz juz w nic bo od wiekow wszystkie serwery wylaczone. Stron www tez nie bedziesz przegladal.

#4 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 21 luty 2014 - 12:23

Jak kolega powyżej, jedyna rzecz do której w grubasku obecnie przydaje się Network Adaptor to możliwość podłączenia dysku twardego IDE i ewentualnego grania w gry z niego. Przy przerobionej konsoli użycie lasera spada do hmm zera ;) przy nieprzerobionej potrzeba płytki żeby odpalić odpowiedni soft, ale to mała cena w ramach nie dobijania konsoli.

ps; jak o tym pomyślałem to w zasadzie nawet przy nieprzerobionej nie potrzeba płytki, przecież z fmcb można odpalić z dasha cokolwiek z karty pamięci/HDD.
Dodaj obrazek

#5 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 22 luty 2014 - 16:24

Moze z laski swojej nie wprowadzajcie kolegi w blad ?

Mozna wypalic NADa na plytce lub zainstalowac linuxa . A tam sa przegladarki www . nie obsluguja flasha wiec Youtube nie poogladasz ale zwykle strony takie jak te forum zadzialaja . Kup NA koszt ~150 zl . ja kupilem za 130 , internet przewodowy . np . z liveboxa i kablem do NA . Nie da sie bezprzewodowo . Co do gier : Cod 1 i 3 , star wars battlefront 1 i 2 i battlefield 2 sa NADAL ONLINE! Wiec mozna jeszcze pograc na ps2 online. Bez przerobienia konsoli przynajmniej FMCB nie poogladasz www ale jesli masz te gry na stanie to pograsz w nie online .

Edytowanie przez punkbuster, 22 luty 2014 - 16:44 .

#6 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 22 luty 2014 - 16:59

Już widzę te tłumy na serwerach.

#7 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 22 luty 2014 - 18:55

Zobacz postpunkbuster, o 22 luty 2014 - 16:24 , napisał:

Bez przerobienia konsoli przynajmniej FMCB nie poogladasz www ale jesli masz te gry na stanie to pograsz w nie online .

Pieprzysz głupoty, co nie poogląda www bez przerobionej konsoli?
W opakowaniu z NA jest płytka z NAD'em Oo
Dodaj obrazek

#8 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 22 luty 2014 - 22:28

Oczywiscie , ale szansa ze Ten Pan ma oryginalny NAD jest bardzo mala bo ''kochane'' Sony juz w 2005 roku zadko wysylala NAD'a bo mialo po prostu w D(upie) uzytkownikow gier online. ps2 to byl taki poligon doswiadczalny jesli chodzi o multi.

co do ilosci graczy online to byscie sie zdziwili (ofc. nie jest jak w ps3),w bf 2 wieczorem sa zawsze zajete 3 serwery 24/24 graczy . co do coda to sa z 3 serwery srednio zajete . W star wars tez 2 serwery pelne wiec mozna GRAC!

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)