Skocz do zawartości

GT [PSP] i dodatek z egzotycznymi autami z PSN

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iniemamocny

iniemamocny

Sóperbochater ;p

• Moderatorzy
  • 7746 Postów:
  • Interests:No interests.

Wysłany 22 lipiec 2010 - 14:42

Hejka, ktoś wie jak sciągnąć ten dodatek bez użycia PSN?: http://www.gtplanet....xotic-car-pack/

Jak wiadomo, kto używa CFW, ten nie może się wbić do PSN Store. Pech chciał że potrzebny mi Nissan gt-r.
Dodaj obrazek

#2 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 22 lipiec 2010 - 14:49

Pozostają Ci lewe źródła i wgranie fantów tam gdzie save'y. ;] ID się muszą zgadzać, więc grę też musisz mieć z NTSC/U.

Ściągnąłbym Ci to, ale PSP też mam z CFW i PS3 będzie wybrzydzać (no chyba, że są oddzielne story dla PSP i PS3 - nie wiem, sądząc po tym że można kupować z PSS z poziomu PS3 fanty dla PSP, wnioskuję że nie są). ;P

Edytowanie przez # BERION #, 22 lipiec 2010 - 14:52 .

#3 iniemamocny

iniemamocny

Sóperbochater ;p

• Moderatorzy
  • 7746 Postów:
  • Interests:No interests.

Wysłany 22 lipiec 2010 - 16:34

Wiesz, lewe, czy prawe źródła....najpierw muszą być jakieś, a ja tego cholerstwa nie mogę nigdzie znaleźć. Jeszcze spróbuję przez media go, ale nie wiem czy zapewnia akurat do takich fantów dostęp.

BTW: PSN chyba padło.

Update: dało radę z media go. Jest wersja eu i us, zależnie od regionu rejestracji w psn.
Ależ to auto ma zachowaną fizykę. Nie grałem w GT chyba z kilka miesięcy, kilka razy wypadłem z nurburgringu, kilka razy przywaliłem w bandę, ale i tak odjechałem nim ferrari enzo. Co prawda w rank d. Reakcje na dohamowaniu rewelacja.
Dodaj obrazek

#4 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 27 lipiec 2010 - 11:18

Ja poprostu wgrałem CWCHEAT na konsolkę i dzięki niemu mogłem zmieniać dzień i dodać sobię kasę :D Kupiłem wszystkie interesujące mnie wózki i jestem zadowolony ;)
Dodaj obrazek

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)