Skocz do zawartości

NFS : Hot Pursuit

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 16 czerwiec 2010 - 21:46

Wkoncu ,nareszcie ... Doczekalem sie Need for Speed'a ,za ktorym tesknilem. Zrodzila sie nadzieja ,ze na jesien otrzymamy wkoncu takiego nfs'a jakiego Elektronicy oferowali nam przed kilkoma laty. Tereny poza miejskie ,szybkie fury i policja. Tego nie bylo juz dawno. Nie ma co sie oszukiwac ,ze ostatnie kilka czesci byly po prostu kiepskie ( no moze Shift cos tam prezentowal)
Nie moge sie doczekac tego tytulu , podobnie jak TDU 2. W grach wyscigowych to bardzo kolorowy i bogaty rok, bo spodziewamy sie przeciez jeszcze GT 5 ,a niedawno zagoscilo Split/Second i Blur. Bardzo ciekawie..

Jak ktos nie widzial ,to zarzucam swiezy trailer z E3:

A jak Wam odpowiada taki powrot do korzeni? :)

Edytowanie przez szynszylak, 17 czerwiec 2010 - 15:01 .

#2 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 16 czerwiec 2010 - 23:57

Mi zajebiście odpowiada. Mam dośc nabijania tych zjebanych punktów i tych kretyńskich driftów. Prosta sprawa - zamknięta trasa, supersamochody, policja i pościg.
Oby tylko nie zrobili modelu jazdy jak w Burnoucie. Nie chce wyścigów kartonów, chcę idealnie wyważonego modelu pomiędzy arcade a symulacją. Niech tylko tego nie zjebią a będzie zajebiście. Graficznie bardzo dobrze to wygląda.

#3 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 06:27

No chyba zrobię mrau z zadowolenia ;)

Jeszcze jako tako grało się w Undergroud [w Shift nie próbowałem], ale tu zapowiada się całkiem niezły kawał wyścigów :)

Dodaj obrazek

#4 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 07:46

Underground był ostatnią dobrą częścią, ale przyznam że Shifta chętnie bym zobaczył.
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#5 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 11:44

UTH - I know exactly what u mean.

Rozumiem wasze zadowolenie, ale ja jestem w żałobie. Burnout 3 był ostatnim z tej pięknej serii, a potem rozpoczął się proces uNeedForSpeedowywania criterion games, który właśnie się zakończył.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#6 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 12:34

Co najbardziej lubiłem w serii nfs starej to rzeczy które działy się na torach (mistrzem tu był Screamer), jakiś rój pszczół, krople deszczu, mgła, piaskowa burza, czy dym z pożaru- stare nfs`y miały kapitalny klimat i czuło się prędkość.
Podobnie właśnie Burnout- aczkolwiek on bardziej koncentrował się na tym co dzieje się na drodze, nic po 3 Dominatorze nie widziałem, ale podobno Revenge nie było takie słabe. Widziałem demo ostatniego no i nie podeszło mi, urealnianie grafiki nie daje frajdy.
Dlatego ogromnie mnie cieszy powrót Donkey Konga i Kirby`ego w 2D. Poza tym na XBL ma się pojawić parę tytułów w 2d- brakuje miodu, wypierdalać wszyscy z efektami typu cofanie czasu i grafiką.
Chce miodu i prędkości :(

Dodaj obrazek

#7 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 17:48

No najwyższy kurde czas, NFS na jakiego czekałem ^_^ Z ostatnich NFS ukończyłem tylko pierwszego undergrounda na PS2, reszte tylko obadałem i już nie wracały do czytnika. Kurde łezka w oku się kręci jak przypomni się ostatniego mega udanego Hot Pursuit 2 z PS2. Wypasione trasy z mnóstwem skrótow, mnóstwo zajebistych fur bez jakiegoś agrotuningu i poczucie prędkości urywające łeb :)
Dodaj obrazek

#8 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 19:12

Ja mam jedynie obawy ,co do tego ,ze tworcy moga wpasc na 'genialny' pomysl i wrzucic do gry jakies denne nabijanie punktow, zbieranie gwiazdek ,albo cos w tym stylu. Musza sie postarac ,aby nie spaprac czegos ,co wkoncu zapowiada sie nieziemsko :)

#9 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2010 - 22:23

Gwiadzki i punkty są spoko, przeca w Hot Pursuit też się chyba zbierało kasę by odblokowywać trasy/auta and stuff.
Gorzej jeżeli będą dodawać właśnie jakieś efekty durne. Tuning niestety już jest chyba standardem, oby go nie zjebali jak np w Underground 2

Dodaj obrazek

#10 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 18 czerwiec 2010 - 07:49

Nie będzie tuningu w tym NFS.

#11 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 18 czerwiec 2010 - 08:17

No i dobrze w sumie.

Dodaj obrazek

#12 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 03 sierpień 2010 - 18:04

Również czekam z niecierpliwością na tego NFS'a bo bardzo lubiłem "nie tunningowe" części (wzasadzie wychowałem się na NFS od pierwszej części począwszy ;))
Dodaj obrazek

#13 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 03 sierpień 2010 - 19:20

Polecam obejrzec najnowszy filmik na PPE ,albo PS3site. Czlowiek pracujacy nad gra komentuje w nim fury. Dla mnie troche slabo to wypada. Za bardzo przypomina Barnouta ,a za malo stare NFSy. Przykro mi to stwierdzic ,ale te kultowe czesci juz nie wroca..

#14 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 06 sierpień 2010 - 22:57

Na razie gameplay pokazuje, że gra będzie mocno arcade mniej reszta. Mam nadzieje, że będzie chociaż trochę grywalna, bo serię opuściłem na dobre po Most Wanted.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#15 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2010 - 19:58

zapodaję świeże screeny ,jeśli ktoś jeszcze nie widział :)

http://ppe.pl/news-2...ot_Pursuit.html

Na mnie fury nie robią dużego wrażenia. W wielu grach można pojeździć takimi sportówkami i w sumie przydałoby się coś normalnego, czyt. tak jak to miało miejsce w Test Drive Unlimited. Ale za to lokacje w nowym NFSie bardoz mi się podobają. Zatęskniłem za takimi widokami ,szosami i długimi autostradami. Ostatnio w wyścigach podłożem były tylko miejskie ulice i tory,a to już mi troche obrzydło :)

#16 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 17 sierpień 2010 - 21:05

I chuj. Ten cały powrót do korzeni to tylko tani chwyt. To nie będą wyścigi kartonów, jak Burnout. To będą pościgi kartonów. Czyli Burnout z policją. Tak to widzę po tych wszystkich zwiastunach.

#17 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 17 sierpień 2010 - 21:12

Mnie tez sie wydaje ,ze mocno Burnoutem bedzie zalatywac. I choc bardzo cenie serie tych samochodowych rozpierdół , tak z NFSem nie bedzie to tworzyc dobrego mixu. No chyba ,ze sie myle :)

#18 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 17 sierpień 2010 - 21:24

Ja nienawidzę modelu jazdy z Burnouta, więc dla mnie raczej to nie będzie dobry mix.

#19 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2010 - 12:22

Zobacz postrudy_, o 17 sierpień 2010 - 21:24 , napisał:

Ja nienawidzę modelu jazdy z Burnouta, więc dla mnie raczej to nie będzie dobry mix.

Może model jazdy z Gran Turismo 4? Wtedy nikt by tego nie włączył...

Dodaj obrazek

#20 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2010 - 15:09

A to niby czemu ? :)

#21 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2010 - 19:26

IMO symulacyjny model jazdy zabiłby tą grę ;) Już bym taki bardziej widział w TDU 2 (gdzie również jakieś pościgi z policją mają być).

Ja jak widze na filmikach z HP te maksymalnie nierealne, ale debeściacko wyglądające drifty to micha sama mi się cieszy :D Dla mnie właśnie o to chodzi w tej grze. Nie chce jej kupić dla realnego modelu jazdy (od tego będę miał GT5), tylko dla wariackich pościgów, długich driftów i rozgrywek online. Pozatym często mi się G25 rozkładać nie chce, a to będą idealne wyścigi "na pada" (bo GT5, Forza itp, to bez kierownicy IMO tracą magię ;))

Dodaj obrazek

#22 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2010 - 20:15

Jakos symulacja i NFS u mnie w parze nie ida i nie widze ,aby kiedykolwiek mogly isc. Swoja droga NFS troche stracil konkurencje w okresie premiery ,bo TDU ma przesunieta premiere ,a i Driver raczej w tym roku sie nie ukaze. Czekam ,juz dawno nie bylem tak ciekawy nowego Need For Speed :)

#23 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2010 - 20:32

Myślę, że to jest taki ostro marketingowy projekt ludzi z biznesu. Na spotkaniu kilku ważniaków potrzebowało zapełnić kalendarz premier. Postanowili odgrzać kotleta, dali developera, który zrobił wcześniej kilka fajnych gier, a potem już było jak w polskiej partii politycznej. Chcą wszystkim dogodzić, a tak nie powstają dobre gry.

Burnout powstał z natchnienia, tak jak pierwsze NFS-y, a teraz to stare kotlety.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#24 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2010 - 16:40

A po HP3 następny Shift, i znowu dziwny model jazdy, gdzie samochody wpadają w poślizg przy 40 km/h.

Dodaj obrazek

#25 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2010 - 19:55

Przez ten model jazdy w Shifcie skonczylem grac po jakis 3h gry, te poslizgi to jakas paranoja.

#26 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 23 wrzesień 2010 - 20:58

Najlepsze są te krzyki:
- Marina! tu!
- Lewo!
- Środek!
:lol:

#27 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 23 wrzesień 2010 - 21:29

Ale żenada.. Takie akcje mnie zniechecaja do gier. Typowe zagrania dla EA- szczegolnie zatrudnianie gwiazd do promocji gry. Oby tym razem na dobrej promocji sie nie skonczylo :)

Swoja droga.. przecudne te Porschaki :roll:

#28 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 23 wrzesień 2010 - 22:02

Porschaki cudne, ale Marinie też nie można niczego zarzucić :D
Dodaj obrazek

#29 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2010 - 18:24

http://www.ps3site.p...279/#more-54279

Kamien z serca. Nie bedzie motoryzacyjnej telenoweli :)

#30 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 28 październik 2010 - 12:12

Dla mnie demo to absolutny miód :D Nie żałuje ani złotówki wydanej na pre-ordera i nie mogę sie go doczekać :D
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)