Skocz do zawartości

Mass Effect 3

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 12 grudzień 2010 - 18:34

Nie wiadomo na jakie platformy, ale zakładam że na PC, Ps3 i X360 :)

Cieszę się, bo zapowiada się na epickie zakończenie ^_^

Dodaj obrazek

#2 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 13 grudzień 2010 - 17:05

Najlepsza gra (seria) tej generacji konsol moim zdaniem, gra dla której na pewno kupię kolejną konsolę. Mogliby tylko podążyć ścieżką pierwszego Mass Effect (chodzi mi o elementy RPG, masa pancerzy, broni, upgrade'ów i statystyk), marzenie ściętej głowy :P

Edytowanie przez Pelle, 13 grudzień 2010 - 17:06 .

Dodaj obrazek

#3 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 14 grudzień 2010 - 10:54

Ano, jeśli na wszystkie 3 platformy [już wiadomo, że naraz wyjdzie na PC,PS3 i X360] dostaniemy tę samą jakościowo grę, to naprawdę się ucieszę :) Niech jeszcze ME2 Game of the Year [ME2+wszystkie dodatki] wydadzą i sobie skompletuję serię ;)

Dodaj obrazek

#4 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 15 grudzień 2010 - 13:53

A ja kupie jak będzie all-in-one.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#5 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 10 luty 2011 - 20:54

Clint Mansell twierdzi, że będzie autorem muzyki do Mass Effect 3 <<klik>> Mam nadzieję, że jednak w kooperacji z Wall'em, jego muzyka to bardzo mocna strona Mass Effect. Jeśłi chodzi o Mansell'a, oglądałem jedynie "Requiem For a Dream" i niedawno "Black Swan", świetna muzyka w obu ale ciężko przewidzieć jak sprawdziłby się w takim tytule jak Mass Effect imo.

Edytowanie przez Pelle, 10 luty 2011 - 20:56 .

Dodaj obrazek

#6 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 11 luty 2011 - 08:12

Nie bedzie przeciez tak ze tak bedzie nie. Link w internecie.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#7 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2011 - 08:07

We fight or we die... that's the plan!
^_^

Dodaj obrazek

#8 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2011 - 12:26

Czyli będzie w stronę Gears of War. Lipa. Jeśli muzyka z trailera została skomponowana przez Mansell'a to już w ogóle tragedia... Mimo wszystko i tak najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra.
Dodaj obrazek

#9 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2011 - 14:23

Podobnie, mimo wszystko czekam. Nawet jakby spier...lili RPGa i został FPP, to chcę przejść i najwyżej nigdy więcej nie musieć przechodzić ;)

Dodaj obrazek

#10 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 12 czerwiec 2011 - 09:35

W ME2 zagrałem tylko dlatego że wszyscy przedstawiali ją jako Gearsy z elementami RPG. Po dwukrotnym przejściu gry było mi mało i zabrałem się za jedynkę. Na początku miałem problem, bo gra jest zupełnie inna ale sobie poradziłem i przeszedłem trzy razy. Jak ktoś ma zamiar grać to niech wyłączy ziarnistość wtedy jedynka będzie wyglądała jak dwójka. Na ME3 czekam ale mogli by przed jej wydaniem zrobić GOTY dwójeczki.
Dodaj obrazek

#11 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 25 grudzień 2011 - 22:02

Oglądaliście? :)

Edytowanie przez Gorgonek, 25 grudzień 2011 - 22:03 .

Dodaj obrazek

#12 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 06 marzec 2012 - 15:39

Doszła dziś do mnie moja kopia Mass Effect 3 na PS3, już wsiąknąłem. Gdyby nie praca, nawet z piżamy bym nie wyskoczył. Fucki dla Bioware idą za gównianego 16mb patcha, po którym o mało zawału nie dostałem, myślałem że konsola odchodzi do krainy wiecznych łowów, po odpaleniu gry zassałem ten gówniany patch na dzień dobry, większe problemy z frameratem (większe niż w demie), ogrom "przycinek" dźwięku i do tego charakterystyczne "trzaski" (kto miał wątpliwą przyjemność słuchania muzyki z porysowanej płyty wie o czym prawie). Po usunięciu update'u gra śmiga aż miło, jednak mimo wszystko przydałaby się instalacja na dysku, choć częściowa, loadingi są nieco przydługie.
Dodaj obrazek

#13 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 06 marzec 2012 - 18:45

Playstation power!
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#14 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 06 marzec 2012 - 19:35

Zobacz postkidman64, o 06 marzec 2012 - 18:45 , napisał:

Playstation power!

:closedeyes:

#15 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 06 marzec 2012 - 22:22

Playstation power!

-_-

Edytowanie przez Pelle, 06 marzec 2012 - 22:23 .

Dodaj obrazek

#16 andrzej

andrzej
  • GoodFellas
  • 1014 Postów:

Wysłany 09 marzec 2012 - 17:39

Dzizas i kiedy to ograć teraz wsiąknołem w Skyrima a jeszcze Mass w kolejce :).

PZU Życie Ubezpieczenia Ochronne i Inwestycyjne

#17 horacy4

horacy4
  • Użytkownicy
  • 354 Postów:

Wysłany 09 marzec 2012 - 17:51

Dodaj obrazek

PlayStation 3 nie radzi sobie z Mass Effect 3

Średnio 30 klatek na sekundę i częste spadki nawet do niegrywalnych 20? Tak działa Mass Effect 3 na PlayStation 3. Posiadacze Xboksów 360 problemów nie mają.

Problemy z płynnością pojawiały się już w przypadku wersji demonstracyjnej. Gracze mieli jednak nadzieję, że BioWare coś z tym jeszcze zrobi. Okazało się jednak, że wersja demonstracyjna reprezentowała skończoną już wersję gry. Nic więc dziwnego, że szybko pojawiły się głosy, że Mass Effect 3 na PlayStation 3 zwalnia na otwartych przestrzeniach nawet do 20 klatek na sekundę. To za mało, by cieszyć się płynną grą.

Problemów z płynnością nie mają natomiast posiadacze Xboksów. Wersja na ich konsolę zdaje się być znacznie lepiej zoptymalizowana. A premiera gry już dziś...

Info: Gamezilla

Dlatego tak działa ta gra na PS3 :whistling:

#18 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 09 marzec 2012 - 19:45

Playstation power!

Dodaj obrazek

#19 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 09 marzec 2012 - 23:18

Gra ukończona. Podejmujemy tutaj chyba najwięcej brzemiennych w skutkach decyzji w całej trylogii, oprawa - poza nieco drewnianą animacją (postacie jak robią takie szybkie kroki w bok wyglądają nieco komicznie) i kilkoma graficznymi wpadkami (dym, jakość niektórych tekstur) na najwyższym poziomie, świetna muzyka, Clint Mansell dał radę, ale w to chyba nikt nie wątpił. Na koniec gry miałem do podjęcia trzy decyzje, od których zależało zakończenie, które w każdym z przypadków mnie niestety rozczarowało... Jestem fanem tego uniwersum, wiele razy snułem sobie przypuszczenia jak to wszystko się zakończy, no i nie tak to miało wyglądać, no ale cóż... :) Nie googlowałem na razie, czy można grać w nieco inny sposób, może postąpić w pewnym momencie inaczej i inaczej również skończyć tę historię (oby!), na razie nie chcę sobie psuć zabawy. Na dniach chyba kupię też premierowe 'DLC' "from ashes". Dla mnie to najlepsza gra/saga (nic nie skreślać, wszystko potrzebne) tej generacji konsol.

Tak ta gra przycina na PS3, głównie na przerywnikach filmowych, podczas gry też występują chrupnięcia, ale nie ma takiego dramatu, jaki co niektórzy chcieliby aby miał miejsce ;) Jest grywalnie.

Dałem za ten tytuł ponad 220zł, ale miałem na drugi dzień po zamówieniu, 6 marca po godzinie 11 :] Gdyby kiedyś ktoś mi powiedział, że wydam na grę ponad dwie stówy, kazałbym mu się puknąć w czoło. A jednak. I nie żałuję, gra była warta każdej złotówki.

Tak nawiasem mówiąc, dzięki tej grze zainteresowałem się zespołem Faunts.

Dodaj obrazek

#20 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 10 marzec 2012 - 19:35

...co nie zmienia faktu, ze moim skromnym zdaniem ME2 byl lepszy od 3.. no chyba, ze gra nagle zrobi sie turbogenialna (16h na budziku, w ME2 spedzilem 42, wliczajac wszystkie DLC).
Dodaj obrazek

#21 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 05 wrzesień 2012 - 09:44

Właśnie niedawno zakupiłem Mass Effect 3 na PC (przeklęty Origin...) i dokupiłem DLC Leviathan, ale zastanawiam się nad From Ashes (Z prochów) bo zostało mi jeszcze 800 BWP. Jak sądzicie, warto? Dopiero będę zaczynał grę jak skończę projekt, a w reckach czytałem że właśnie największym problemem jest, że już grę przeszli i ten dodatek przez to jest tylko godzinnym rozwinięciem i większości interesującej historii się nie da poznać nie grając od początku. Ktoś kupił i może coś poradzić?

W międzyczasie przechodzę na nowo ME i ME2 (po jedynce) na X360 ;)

Dodaj obrazek

#22 Suraber

Suraber
  • Nowy
  • 6 Postów:

Wysłany 13 grudzień 2016 - 10:06

Już czekamy na następną część Mass Effect, już się nie mogę doczekać!

#23 zazzxq122

zazzxq122
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 14 luty 2017 - 09:59

Inni robią, ty, nie bój się.
????????? gclub

#24 Joan098

Joan098
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2017 - 15:53

Świetny tytuł, bez dwóch zdań :)
Po prostu czasem musisz się tego pozbyć.

#25 martagdynia

martagdynia
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 13 listopad 2017 - 20:49

Jak dla mnie jedna ze slabszych czesci.

#26 makenay

makenay
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 28 sierpień 2018 - 14:09

W Internecie jest bardzo dużo porad w tym zakresie. Sądzę, że bez trudu się coś znajdzie :)
Nie przestajesz kochać bliskiej osoby gdy cierpi. Robisz się silniejsza, żeby ją wesprzeć.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)