Skocz do zawartości

Uncharted 2 (PS3)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 vyko33

vyko33
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 14 lipiec 2011 - 18:48

Witam,
Przymierzam sie do zakupu gry Uncharted 2, jednak mam pewien problem. Otoz, nie gralem w pierwsza czesc uncharted i tutaj moje pytanie, czy bede wiedzial co sie dzieje w grze? Zalezy mi na znajomosci fabuly, ale nie bardzo chce przechodzic pierwsza czesc, mogac grac w druga.

Zeby nie zakladac nowego tematu, mam jeszcze dokladnie to samo pytanie odnosnie Killzona 3. Czy bede wiedzial "ocb" nie grajac w K2 a z pierwszego killzona nie wiele pamietam?

Ewentualnie, czy sa jakies opowiadania o wydarzeniach z poprzednich czesci ?
Prosze o odpowiedz ;)

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 14 lipiec 2011 - 19:29

Killzone to akurat gra ,w którą się napier*ala karabinem ,anie zgłębia nad fabułą :P Uncharted to już z kolei inna bajka , tu liczy się przygoda ,a przy tym oczywiście fabuła. Jednak pierwsza część powinna Cię zainteresować ,bo jest tak smao dobra ,co druga.

#3 vyko33

vyko33
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 14 lipiec 2011 - 19:46

ale bedzie mi to potrzebne w grze, czy moge sobie narazie odpuscic jedynke i siegnac po nia dopiero gdy ta seria mi sie naprawde spodoba po dwojce?

#4 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 14 lipiec 2011 - 20:46

Jak lubisz grać od dupy strony,to sobie zaczynaj od dwójki.

#5 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 15 lipiec 2011 - 10:36

Obecne gry są tak konstruowane, żeby niepotrzebna była znajomość poprzednich części. Bez sensu jest grać w nowsze części danej serii nie mając zamiaru pograć w starze... ale to tak na marginesie. ;]

W U2 nie będziesz wiedział kim jest Elena i jaki jest stosunek emocjonalny Nathana do niej i dlaczego Cloe jest zazdrosna. Wbrew pozorom to nie jest sequel "M Jak Miłość". ;d

Edytowanie przez # BERION #, 15 lipiec 2011 - 10:38 .

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)