Skocz do zawartości

Burnout 3!! Pomocy!!

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dorex

Dorex
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 08 listopad 2006 - 18:05

Witam
Gram w Burnout 3 od dłuższego czasu ale dopiero miesiąc temu znalazłem czas by przejść go w 100%. Tak więc grałem ostro imam 99% i brakuje mi TYLKO 40 takedown'ów w jednym road rage by miec 100% gry! Proszę jeśli ktokolwiek może mi poradzić jak to zdobyć to bardzo dziękuje bo moj rekord narazie to tylko 30. I służe każdemu pomocą odnośnie reszty rzeczy na 100%

#2 Kropek

Kropek
  • GoodFellas
  • 1086 Postów:

Wysłany 08 listopad 2006 - 20:01

Wystarczy w jednym Road Rage rozwalić 40 oponentów :D Ja w tym celu użyłem Super Assassin na Silver Lake Southbound. Rozwalać ich jest prosto, najlepiej o ścianę, jak chcesz, to możesz też o inne auta ;) Na tym odcinku w mieście jedź na tych 2 żółtych pasach na samym środku ulicy- cały czas będziesz dostawać near missy i się raczej nie rozwalisz ;)
To teraz ty mi pomóż: Jak zrobić "2 bus/trailer/big rig takedowns in race?"
X360 Opus, PSP, N-Gage grubcio, PC.

#3 Dorex

Dorex
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 10 listopad 2006 - 17:14

witam. dzieki za info w zasadzie najlepsze jest to ze 40 takedownow zrobilbym na luzie (a zrobilem nawet 57 :D) gdybym wiedzial ze nie musze ich robic tylko w burnout 3 world tour a ze moglem je zrobic w single event :D (sie wlasnie zastanawialem ze jak na 3 min moj rekord to 30 takedownow to nie mam szans na 40 :P). Tym nie mniej dzieki to bie mam w grze 100% (slownie STO :D) wszystkie samochody i wogole tak wiec spiesze z pomoca: wszystkie te 3 rzeczy ktore wymienilem ja zrobilem w USA na Waterfront w trakcie muscle grand prix. Musisz kolesia zepchac na Big riga (duza ciezarowka) Trailer (czyli przyczepa big riga) i bus czyli autobus. Jedziesz blisko kolesia najlepiej jakiegos w srodku to jak 1 ci ucieknie masz reszte. musisz jedna z tych rzeczy zaliczyc na 1szym kolku jak nie zrobisz to dajesz restart (osobiscie meczylem sie nad 2 bus takedowns 3h)

#4 Chainblade

Chainblade
  • Nowy
  • 12 Postów:

Wysłany 06 czerwiec 2007 - 16:53

LOL!! :lol:
Troszkę to dziwne...
Wiesz, nie chcę cię urazic, ale po każdym Road Rage'u masz pokazaną ilośc Takedownów i punktów Burnout zdobytych i uzyskanych razem!!

Mójrekord w Road Rage'u: Muscle Type 1 (Mustangopodobny) => Silver Lake Southbound => 117 TAKEDOWNÓW!!!!!!!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted:
Nie wiem czemu aż tyle, pamiętam tylko, że byłem tego dnia strasznie wkurzony i ani razu się nie rozwaliłem...:evil:
Po fakcie już ochłonąłem:lol::lol::lol:

#5 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 08 czerwiec 2007 - 07:31

Jesteś nowy więc ci coś wytłumaczę, patrz na daty postów.

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 5:14 pm Temat postu: THX
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)