Skocz do zawartości

Wkrótce kupno konsoli - parę pytań

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
730 odpowiedzi w tym temacie

#721 IgSoN

IgSoN
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 21 lipiec 2010 - 20:27

Witam. Jestem świerzakiem i zupełnie nie znam się na konsolach. Ostatnio postanowiłem sobie sprawic PS2. Czytałem sporo na różnych stronach, ale chyba jeszcze bardziej zgłupiałem. Chodzi mi o radę, na temat: jaki model ( 7xxxx czy 9xxxx czy co tam jeszcze)? chodzi mi też o to żeby była przerobiona (możliwośc odtwarzania filmów itd.), która przeróbka najlepsza ? i na co zwracac uwagę podczas kupna ? planuje zakup na allegro i znalazłem kilka aukcji( nie wiem czy można podawac linki, jak coś to usunę):
http://allegro.pl/it...iej_239_99.html
http://allegro.pl/it..._gwarancja.html
jak macie lepsze propozycje to podeślijcie.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

EDIT:
Jak jest także z jakością odtwarzanych filmów czy też utworów? Normalnie jakby był odtwarzane na DVD czy gorsza jakość ?

Edytowanie przez IgSoN, 22 lipiec 2010 - 14:37 .

#722 pkao22

pkao22
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 10 październik 2010 - 12:27

Witam!

będę się przymierzał do kupna PS2 na allegro i mam kilka pytań:

1. czy jak konsola będzie przerobiona to czy jest wtedy różnica czy gra ("kopia") jest w systemie PAL czy NTSC ? czy obojętnie co i tak będzie można grać ?
2. który sposób przerobienia jest lepszy MC Free Boot czy Swap Magic ?
3. czy jak konsola jest przerobiona czy z pendrive (8gb) można uruchomić gry ?
4. ile mniej więcej kosztuje wymiana lasera w PS2 Slim jak by nie daj Boże się popsuł ?
5. czy jak bym tarfił na obojętną konsole PS2 fat z HDD to warto taką kupić niż slim ?pójdą wtedy wszystkie gry ("kopie")?

Edytowanie przez pkao22, 10 październik 2010 - 16:01 .

#723 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 10 październik 2010 - 22:50

1. zależy co rozumiesz poprzez "przerobienie"...
2. zależy do czego. wygodniejszy FMCB.
3. można.
5. warto; pójdą.

#724 Kubuś

Kubuś
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 06 luty 2011 - 19:18

Ja też planuję kupno PS2, tylko mój angielski is bad. Czy brak znajomości tego języka będzie mi utrudniał rozgrywkę w kilku grach ?

#725 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 06 luty 2011 - 19:35

Chyba pojęcia jak save ,single player ,albo quit nie są Ci obce ,nie ? :P Problem może jedynie się pojawić jak dostaniesz jakieś polecenie w grze :D Wykorzystaj gry ,żeby podszkolić język.

#726 rpg9

rpg9
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 16 maj 2011 - 20:59

Jak dla mnie to w kupno PS2 w tym momencie jest dobrym pomysłem jeżeli to pierwsza konsola. Cena nowej konsoli ok http://allegro.pl/no...604423793.html.
Bardzo dobre gry można kupić w dobrej cenie. Za God of War I i II 100 zł. To przykład ale obrazuje że jest dobrze w tym względzie ;) Tylko nie można grać na telewizorze większym niż 30 cali. Grafika nie spełnia wymaganego min.

#727 koles4526

koles4526
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 14 lipiec 2011 - 18:47

Sam mam nową konsolę PlayStation2 slim za 419zł i jest super. Nie kupuj na allegro bo może byc rozpier****na

#728 BlackWeery

BlackWeery
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 17 marzec 2014 - 22:49

Witam mam do was pytanie czy warto kupić konsole ps2 z grami za 80 zł ?

#729 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 18 marzec 2014 - 15:06

Tak. Zwłaszcza, że dobrych gier na nią jest naprawdę sporo, a i grafika nie kole tak bardzo po oczach ^^ no i 80zl to prawie jak za darmo.
Dodaj obrazek

#730 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 18 marzec 2014 - 15:27

Sam bym pewnie wziął ;)
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#731 mamerit

mamerit
  • Nowy
  • 14 Postów:

Wysłany 12 lipiec 2015 - 12:46

Witamy w Suining Mamerit Import and Export Co., Ltd. Nasza firma jest międzynarodowym przedsiębiorstwem handlowym w Jiangsu prowincji Chiny, specjalizujący się w oryginalnej jakości auto dostawy części zamiennych od producenta OEM fabryk, zwłaszcza oryginalne konsole i poduszki pokryw volkswagen, Audi, Mazda, Opel, Mercedes, BMW, Volvo,... mamerit@163.com mamerit@mamerit.com http://www.mamerit.com
VOLKSWAGEN deski vw golf V, konsoli vw bora, konsoli vw golf VI, konsola vw jetta, desce rozdzielczej volkswagen passat B6, konsoli vw polo 6q, deski nowy vw sagitar deski rozdzielczej, konsola vw tiguan
AUDI deskę rozdzielczą audi A3, rozdzielcza konsola audi a4l, deski rozdzielczej audi a6l, konsoli nowy audi a6l, desce rozdzielczej audi Q3, konsoli audi q5
MAZDA deska konsola mazda 2, konsoli mazda 3
OPEL konsoli opel astra deski, desce rozdzielczej opel insignia
VOLKSWAGEN zaślepki poduszki volkswagen golf 7, zaślepka airbag volkswagen passat b6, zaslepka poduszki airbag nowy volkswagen passat, zaślepki airbag vw polo 2007, zaślepki airbag vw polo 2009, zaślepka airbag vw polo 2012, zaślepki airbag pasażera vw polo 2012,
AUDI zaślepki airbag audi a3, zaślepek do air bag audi a4, zaślepki airbag audi q5
BMW zaślepka poduszki airbag bmw e60, zaślepka poduszki airbag bmw e87, zaślepki poduszki kierownicy bmw e90, pokrywą airbag bmw f10, pokrywa zaślepka poduszki bmw z4,
FORD pokrywa zaślepka poduszki ford focus, zaślepek do airbag ford mondeo
MAZDA zaślepki poduszki kierownicy mazda 2, pokrywą poduszki pasażera mazda 2, zaślepek do air bag mazda 3, zaślepka airbag pasażera mazda 3, zaślepki airbag nowy mazda 3
MERCEDES-BENZ zaślepki airbag mercedes sprinter,
OPEL zaślepki airbag zaślepki airbag opel agila, zaślepka airbag opel astra IV 2010
SKODA pokrywą poduszki vw skoda Octavia
SUZUKI zaślepki airbag suzuki swift, zaślepki airbag pasażera suzuki swift, zaślepki airbag suzuki sx4, zaślepka airbag pasażera suzuki sx4
TOYOTA zaślepka poduszki airbag toyota camry, zaślepek do air bag toyota lexus, zaślepek do air bag toyota rav4
ŻARÓWKI HALOGENOWE
żarówki halogenowej H1-12V55W/H3-12V24V100W/H7-12V100W,
żarówki halogenowej H4-12V60W55W/H4-12V60W55W,
żarówki halogenowej S25-12V5W/S25-12V21W AMBER,

Edytowanie przez mamerit, 12 lipiec 2015 - 12:47 .

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)