Skocz do zawartości

Def Jam: Fight for NY

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
150 odpowiedzi w tym temacie

#61 Italiano

Italiano
  • Nowy
  • 14 Postów:

Wysłany 04 wrzesień 2006 - 21:24

Moje najszybsze KO to 14 s.(ja+ santos+red room) Mam Matrrial Arts i Streetfighting. Bomba z L1 najmocniej daje jak gość opiera się o bandę

#62 Adaxus

Adaxus
  • Nowy
  • 48 Postów:
  • Interests:Playstation VS Internet

Wysłany 04 wrzesień 2006 - 22:24

Zgadza sie... Nie pamiętam juz jak... Ale wiem że to było typu szybkie wymiany ( lewy,prawy ) a potem L1 i BOMBA :))) Nawet nie używałem tego specjalnego ciosu bo sie za długo ładował :)))

Mogłaby juz wyjść nowa część DEF JAMA :(((
PS Two v13 SPCH-70005, SM 3.6, Slim-Klap, 1xDual Shock :(((, 8MB Sony, RGB i Network Adapter Disc ;)

#63 Fabian

Fabian
  • Użytkownicy
  • 408 Postów:

Wysłany 13 wrzesień 2006 - 20:35

Def Jama Mam od wczoraj (PSP) i gierka jest zajedwabista :D mi sie podoba i to bardzoo :P ale jak narazie najszybciej mi sie udało w 28 sekund LoL :P a ile najwiecej punktów mieliscie w Karierze ? bo ja 112 000 :)

#64 Koz1ov

Koz1ov
  • Użytkownicy
  • 57 Postów:

Wysłany 03 październik 2006 - 15:13

ja mam def-a na gc-a... gra jest spoko...frajda duza ale gra jest zdecydowanie za krotka (1, gora 2 wieczory) i szybko sie nudzi... :?

#65 Daniel-San

Daniel-San
  • Nowy
  • 35 Postów:

Wysłany 21 październik 2006 - 18:16

Spoko giera. Jak dla mnie najleprza bijatyka po Tekkenie i Dragon Ballu.
Muj rekord to rozwalenie typa na hardzie w ok.14s, napakowaną na maksa postacią i przy odrobinie szczęścia a biłem się z jakimś leszczem (nawet mnie nie tyknoł).

#66 kantona

kantona
  • Użytkownicy
  • 322 Postów:

Wysłany 22 listopad 2006 - 18:36

Gram już w to kilka miechó a nadal nie wiem jak skontrować ciosy przeciwnika. Znaczy się np. jak biegnę to przeciwnik mnie łapie i przewraca - jak to się robi ?

#67 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:
  • Interests:Final Fantasy, GTA itp.

Wysłany 22 listopad 2006 - 18:40

heh widzialem gre podoba mi sie bardzo ale kurcze nie wiem gdzie mozna ja kupic wszedzie szukalem w sklepach netowych i w sklepach (tesco media)
i nic kompletnie nic mozecie mi powiedziec gdzie ja kupiliscie?
i mi tu nie radzcie nic o allegro bo nie zamierzam tam kupowac :doh: 8) |:( :lol2: :mrgreen:

#68 MacHiNa

MacHiNa
  • Nowy
  • 34 Postów:

Wysłany 19 grudzień 2006 - 21:43

sry ze odkopuje stare tematy ale mam glupi problem bo gra chodzi plynnie ale loadingi trwaja okolo 2 - 4 min a muzyka troche sie zacina wiecie co jest tego przyczyna?

#69 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 20 grudzień 2006 - 13:27

Przyczyna jest taka: kup oryginał.
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#70 Joker_King

Joker_King
  • Nowy
  • 15 Postów:

Wysłany 27 grudzień 2006 - 08:55

Ja juz dawno w ty grałem gra bardzo mi sie podoba story mode niby banalny a nadaje tej grze klimatu.Tylko jedno mnie zawsze ciekawiło jak zmieniac style podczas walki?

#71 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 24 marzec 2007 - 10:31

Wiem, że sie wszedzie pytam ale czy ta gra wczytuje podczas walki tak jak np. GTA SA, the sims 2? No bo nie chce wymęczyć mojego lasera :(
prosze o szybka odpowiedz bo akurat gierke mogę zdobyć ^^

Dostałem bana za spam jestem trollem.
BANan dożywtoni bez możliwości odwołania go!

#72 Bartosz

Bartosz
  • Nowy
  • 419 Postów:
  • Interests:gry,konsole,sport

Wysłany 24 marzec 2007 - 15:09

NightmareX napisał:

Wiem, że sie wszedzie pytam ale czy ta gra wczytuje podczas walki tak jak np. GTA SA, the sims 2? No bo nie chce wymęczyć mojego lasera :(
prosze o szybka odpowiedz bo akurat gierke mogę zdobyć ^^

przy tej grze laser chodzi tak jak w GTA....non stop, ale tylko podczas walki

#73 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 24 marzec 2007 - 15:15

Sorry ze moze nie na temat ale jaka bijatyka się nie laduje podczas walki?
moze tekken 5?

#74 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 24 marzec 2007 - 15:53

Każda bijatyka ,doczytuje dane podczas walki ,te dane to najczęsciej muzyka itp.

#75 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 24 marzec 2007 - 16:14

Ja przeszedłem to w 4H i to dzisiaj bo miałem to od środy i grałem sobie po trochu żeby za szybko nie przejść bo się będzie potem nudzić. Gra jest wypasiona, ale Tekken rządzi, żadna gra nie odbierze mu tytułu najlepszej Bijatyki. Mi tam sie nie wgrywa w trakcie walki bo mam HDD :P
Dodaj obrazek

#76 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 14:21

hje a ta gra ładuje sie podczas walki tak jak w np. soul calibur 3? xD

#77 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 15:53

NightmareX sprecyzuj dokładnie co masz na mysli pisząc czy dana gra ładuje sie podczas walki ,bo nie rozumiem do konca o co Ci chodzi :twisted:

Konsola nonstop doczytuje jakies dane z plytki ,nie ma takiej możliwosci ,że po loadingu plytka z grą zatrzyma sie tak jak np.swap magic i laser przestanie pracowac :wink:

#78 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 17:48

No ja rozumiem ale zeby nie bylo takiego cięcia jak np. GTA SA a doczytywanie tak pocicho bez ciecia to rozumiem ;)

#79 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 18:26

Każdy przedszkolak wie ,że San Andreas bardzo ,bardzo mocno męczy laser i nawet konsoli z nie wymęczonym laserem zdazy sie sie jakis przyciach :twisted: W SA konsola doczytuje duże partie terenu ,tekstur i innych dupereli.W Def Jam podczas walki konsola co najwyzej moze doczytywac sobie jakies dzwięki lub ewentulanie muzykę itp :wink:

#80 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 26 marzec 2007 - 19:08

Pozwolę sobie tylko zauważyć iż Def Jam jest o niebo lepiej zrobiony pod względem audio wizualnym niż wspomniane GTA:SA...
...i jest dość intensywnie doczytywana przez konsolę...
...nie przycina jak saan adrerras kaszanas... zresztą co za różnica czy tnie czy nie... :?
...w zasadzie to...
....na jednej konsoli może zacinać na drugiej nie... najlepiej samemu sprawdzić :P
Dodaj obrazek

#81 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 27 marzec 2007 - 17:47

Ale mi chodzi oto, czy sie ładuje podczas walki tak jak np. nfs mw albo gta Sa wiecie laser trzekocze, ze nie wiem czy tak to działa w tej grze czy zaladuje tak po cichu (muza, itp.) ;) wezcie mi powiedzcie bo giera podobno fajna :D

#82 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 27 marzec 2007 - 18:22

Najlepiej jak sam to sprawdzisz :wink:

#83 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 27 marzec 2007 - 18:49

u mnie Def Jam oryginalny cholernie męczy laser - a nośnik nie jest bardzo porysowany. Najbardziej to czuć podczas wizyt w sklepach - załadowanie głupiej koszulki trwa ciut za długo - a laser terkocze aż miło... ale, jakby nie patrzeć, mój laser ma już ponad dwa lata, więc ma pełne prawo do takiego czegoś (i tak się dość dobrze trzyma).
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

DS Lite Onyx Black + M3 DS Real Perfect Bundle + Kingston 2GB
------------------------------------------------------------------------------------------

#84 Moloch

Moloch
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 30 marzec 2007 - 20:53

Elo! Mam tą wypasioną grę ale istnieje pewien problem. Gra mi sie wyczes ale nie wiem jak skończyć. Tzn. Ja mam powiedzmy pół Życia a mój przeciwnik ma minimalnie (0,5 cm) i nie wiem jak mam go dobić. Wale i wale go w ten ryj ale i tak nic. W końcu on mnie zabija... I co mam zrobić w momencie mojej przewagi?! Błagam! Pomocy! Poświęćcie mi 3 minuty bo da mi to wiele godzin zabawy! Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich czytających ten tekst!

#85 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 30 marzec 2007 - 22:19

Jest na to parę sposobów:

1. Sposób zależny od stylu
Jeśli masz:
a)street fighting, to przytrzymując L1+trojkąt walniesz go mocno w twarz i zabijesz, jeśli ma czerwony pasek
b)martial arts - musisz odbić się od ściany i w niego walnąć
c....) każdy styl ma jakieś mocne ataki.

2. Blazing - jak uzyskasz pełny pasek, to ruszasz R3, łapiesz typa i znowu R3

3. Możesz go wziąć w ręce, pchnąć na ścianę, i ze ściany zdjąć go X-em. I znowu go to zabije.

4. Można się wspiąć na jakiś podest i na niego zeskoczyć i też tak go pokonać.
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

------------------------------------------------------------------------------------------

#86 Moloch

Moloch
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 30 marzec 2007 - 23:51

No tak... Czasami działa. Bede trenował... A'propos... Jak byście jeszcze mogli podać najlepsze przykłady na wykończenie:
Streetfighter
Marial Arts
Submisions

Hehehe. A i WIELKIE dzięki za te rady! :* :)
PZD dla wszystkich grających w tą wyciosaną gre :D

#87 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:

Wysłany 31 marzec 2007 - 09:27

Wejdź na gamefaqs.com i poczytaj o ciosach specjalnych. Ja w praktyce używam albo haymakera (L1+trójkącik), albo o ścianę, albo zeskok z wysokości, albo walnięcie gazrurką :twisted:

Gra jest dobra - tak się w nią wciągnąłem, że teraz męczę ją na hardzie - chcę zrobić wymaksowaną postać.

#88 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 31 marzec 2007 - 13:04

Streetfighting- jak Twoj przeciwnik ma tak 1/3 energi to lapiesz korzystajac z L1+x i potem mashujesz kopniecie- kolesie sa w klinczu i twoj wojownik sprzedaja kolana i loki - jesli bedziesz kopal szybko, to Twoj zawodnik zakonczy kopalem, ktory zakancza walke. Ciosow w klinczu idzie okolo 8 i potem jest wykonczenie.

Martial arts- wciskasz run( o ile pamietam to chyba O ) biegniesz w strone jakies stalej powierzchni (np. sciana, kolumna itd) i wciskasz kopniecie chwile przed sciana (ciagle biegnac), Twoj zawodnik wbiega na sciane robi wallrun i odbija sie kopnieciem, ktore wykancza ( oczywiscie przeciwnik musi miec minimalna ilosc energii)

Submisions - L1+x gdy zlapiesz goscia, wciskasz reke wtedy Twoj zawodnik zaklada dzwignie, badz duszenie na wroga - nic nie wciskasz, czekasz az przeciwnik sie uwolni. Konczyna, badz tez kark/szyja maja swoja energie, ktora spada z kazda dzwignia, gdy energia konczyny/szyji spadnie do zera walka sie konczy, przeciwnik moze miec nawet 75% energii. Dodam , ze przy dzwigni spada rowniez ogolna energia przeciwnika.

Wrestling- L1+x, potem reka albo noga- rzuty wrestlera dzialaja "wykanczajaco"(tylko te z L1)

#89 Daniu

Daniu
  • Użytkownicy
  • 1053 Postów:

Wysłany 31 marzec 2007 - 13:55

Równierz sciągnąłem tą gre i powiem, że szczerze się rozczarowałem. Myslałem, że laser będzie gładko na niej jeździł, a tu ku mojemu zdziwieniu, cholernie się pocił. Jeszcze na dodatek, gra u mnie - (nie wiem jak u was) zwalnia tzn.Klatkuje.

#90 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 31 marzec 2007 - 14:50

A nie ma na to wplywu wybor plyty,nagrywarki itp?

U mnie problemy sa po 2 latach, kiedy laser byl czyszczony kilka razy i juz nie jest mega swiezosci... Mimo wszystko loadingi nie sa jakies dlugasne- w czasie walk ich nie ma, ani rowniez nie napotkalem klatkowania

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)