Skocz do zawartości

DeathSpank [Ps3/X360]

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 21 lipiec 2010 - 18:49

Kolejny gra Arcade [1200 MSP na X360, około 30zł na Ps3?], tym razem humor pokroju Monkey Island. W końcu grę stworzył Ron Gilbert ;)

Całkiem niezłe oceny [około 78%], podobno zadowalający czas gry [jakieś 8 godzin] jak na grę... hmm, ściągalną? z XBL/PSN i zajefajny główny bohater ^_^

Dodaj obrazek

#2 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 22 lipiec 2010 - 08:02

Aż się zainteresowałem, ostatnio arcade ciekawszy niż wielofinansowe produkcje...
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#3 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 22 lipiec 2010 - 13:32

Zajebiście wygląda co-op w tej grze.
EDIT
Jednak nie, pomyliłem to z Shank.

Edytowanie przez rudy_, 24 lipiec 2010 - 17:57 .

#4 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 22 lipiec 2010 - 13:37

Ja chyba jednak wolę zainwestować w Larę Croft. Wygląda i grywalnie i pięknie (poza tym gościem w sukience z karabinami - żenada).

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#5 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 23 wrzesień 2010 - 14:25

No i wyszła "kontynuacja" DeathSpank, podobno DeathSpank: Thongs of Virtue jest całkiem przyjemne. Link do recki na X360 poniżej ;)

http://uk.xboxlive.i.../1122757p1.html

Dodaj obrazek

#6 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 26 wrzesień 2010 - 15:38

Całkiem spoko, bardzo dobrze się bawiłem, tak jak przy jedynce. Jak za taką cenę, brać bez wahania.

Spory minus niestety za buga. O ile sama gra nie ma zbyt wiele widocznych błędów, o tyle bloker przy 96% gry, uniemożliwiający jej zakończenie... no cóż, pozostawia pewien niesmak. Obstawiam, że ewentualny patch to naprawi, ale dla nowych graczy...
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

DS Lite Onyx Black + M3 DS Real Perfect Bundle + Kingston 2GB
------------------------------------------------------------------------------------------

#7 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 01 październik 2010 - 19:08

Zobacz postGorgonek, o 23 wrzesień 2010 - 14:25 , napisał:

No i wyszła "kontynuacja" DeathSpank, podobno DeathSpank: Thongs of Virtue jest całkiem przyjemne. Link do recki na X360 poniżej ;)

http://uk.xboxlive.i.../1122757p1.html
Mam to, skończę Limbo i dam znać jak wygląda gameplay :)

Dodaj obrazek

#8 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 13 październik 2010 - 07:20

TOV jest odrobinę przynuudnawy, śmieszne sa nawiązania do innych gier vide ogromne naramienniki z jakimiś wystającymi dziwactwami, czy przemijające nazwiska...
Świat jest duży jak na taką grę, questów miliard do zrobienia i zdaje się to być dość przytłaczające.
Ciekawostką jest co-op, drugi gracz ma postać wspomagającą- albo leczący mag z małym powerem, albo ninja ;) Jeden pasek energii i generalnie ciągle mashowanie przycisków.
Jak na razie to 3 godziny gra za mną i questów zrobiłem około 32, a drugie tyle mam do zrobienia- wszystko oparte na pozbieraj, dostarcz, albo zlej ;)

Dodaj obrazek

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)