Skocz do zawartości

PSTwo czy warto ? Który model najlepszy?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
411 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Którą wersję konsoli uważasz za najlepszą ? (113 użytkownik(ów) oddał(o) głos)

1. Starszy (8 głosów [7.08%])

Procent z głosów: 7.08%

2. V7 SCPH-39003 (7 głosów [6.19%])

Procent z głosów: 6.19%

3. V10-V11 ("Silver Satin") (14 głosów [12.39%])

Procent z głosów: 12.39%

4. V10-V11 ("Black Edition") (22 głosów [19.47%])

Procent z głosów: 19.47%

5. Wersja Limitowana Aqua (2 głosów [1.77%])

Procent z głosów: 1.77%

6. Sony PSTwo SCPH-70008 SLIM (60 głosów [53.10%])

Procent z głosów: 53.10%

Głosuj Gościom głosować nie pozwalamy

#1 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:
  • Interests:chlanie, spanie, dymanie.

Wysłany 06 grudnia 2004 - 23:02

Witam.

No więc tak jest to nowy temat bo jestem na hama napalony na konsolke ps2 i chcę o niej wiedzieć jeszcze więcej. Przeszukałem całe forum dosłownie całe (oprócz oczywiście rzeczy związanych z Gackiem :P)

No więc tak.
Wiem że temat był już parę razy podejmowany ale teraz wyszło PSTwo :P
No więc głosujcie.
Ale to nie wszystko. Napiszcie czy warto kupić PSTwo z tą grą KillZone za 690zł czy wybulić te 650zł na czarnulke V11 (SCPH-50004) bez gry.
Jeśli coś wiecie na temat PSTwo to piszcie nawet się nie zastanawiać!
Chciałbym żeby było dużo odpowiedzi na ten temat (żeby dowiedzieć się najwięcej o PSTwo. Proszę pisać bo naprawdę nie wiem na co mam starych truć narazie gadam im ciągle o MediaMarkt i extra promocji z KillZone. Ale mnie samego ta promo. do końca nie przekonuje.
Piszcie Piszcie i Piszcie !!!

A oto fota PSTwo :
Dodaj obrazek
A i Japonek :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam
Nobody is on the top forever.

#2 LeeMaster

LeeMaster
  • Nowy
  • 43 Postów:

Wysłany 06 grudnia 2004 - 23:52

lol. Jezeli masz zamiar sobie przerabiac konsole Ripem czy innym chipem to kup lepiej 50004. Jest to starsza wersja wiec bardziej znana i mniej zabezpieczona <lol> Mozna ja spokojnie przerobic. Co do PSTwo nie ma narazie pewnosci; jest to wzglednie nowy twor soniaka ale z masa zabezpieczen :/ Czyli wniosek jest prosty - chcesz konsolke przerobic - kup PS2, nie chcesz - wybor wolny ale PSTwo lepsze z tego tytulu, iz jest nowsze. Sam wczoraj kupilem PS2 50004SS w Euro-RTV-AGD :) Co prawda bez gry Killzone ale przezyje :D

#3 Patrykw

Patrykw
  • Nowy
  • 1 214 Postów:

Wysłany 06 grudnia 2004 - 23:57

podobno czarnulki drożeją bo się je lepiej przerabia niż Pstwo i ludzie raczej sięgają po większą wersję (jeżeli chcą przerabiać)

#4 świerzak_knvfksodfnvoein_*

świerzak_knvfksodfnvoein_*
  • Guests

Wysłany 07 grudnia 2004 - 00:42

znajomy ktory kupil pstwo zaczyna żalować bo konsola sie strasznie grzeje...zreszta wystarczy popatrzec na mikro otwory wentylacyjne... a ja sam slyszalem (lub czytalem) ze ta pierwsza generacja pstwo jest lekko do bani bo sie grzeje i pada. przemysl to. ja bym poczekal na kolejna ver. a poki co kipil czarnule big one!

#5 bugi

bugi
  • Użytkownicy
  • 754 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 00:55

PSManiak - jasne że sie opłaca, jeśli nie przerabiasz jeszcze to napewno, nie ma co czekac, jesli tylko mozesz i masz kase to kupuj, nie ma co czekac az bedzie tansza bo w taki sposob daleko nie dojdziesz bo jasne ze zawsze bedzie cena spadac a te góra 50 zł nie zastąpi Ci tych długich godzin. PSTwo i killzone za 690 to świetna rzecz. Ja dałem dużo więcej jakieś 3/4 tygodnie temu i juz nie mysle o tym ze jakbym poczekaj dwa tygodnie to mialbym duzo tansza. Już to pisałem ale napisze jeszcze - co bys nie zrobil to zalowal nie bedziesz :D Powodzenia ;) wiem że to trudny wybór i obawa żeby nie postępować pochopnie ;) ale uda sie napewno
PSP - Plej Stejszyn Przenośne

Dodaj obrazek

#6 kobra1993

kobra1993
  • Nowy
  • 101 Postów:
  • Interests:ps2

Wysłany 07 grudnia 2004 - 01:11

firma sony nie wyda bublu ktury się nagrzewa to firma ktura jest no długo i jest dobra i nie wydaje nagrzewajęcych się bubli
kup pstwo

#7 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 17:07

Ja myślę to samo kupię sobie chyba PSTwo.
Tylko nie wiem jaki mają tam model w tym Media Markt.
Dobrze by było żeby to był SCPH-70008 z tego co się orientuje najnowszy.
PSTwo jest takie małe, zgrabne i chude! I jest prześliczne!
A co do ankiety to proszę głosować i pisać na forum swoje zdanie na temat PSTwo itd... wiecie o co mi chodzi!
Piszcie bo jeszcze przekonany nie jestem.
Jakiś użytkownik anonimowy napisał że się grzeje.
To rzeczywiście prawda czy plotka ?
Proszę o skomentowanie i napisanie czegoś o PSTwo. (co oczywiście wiecie) :roll:
Pozdrawiam :mrgreen:

#8 Patrykw

Patrykw
  • Nowy
  • 1 214 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 17:09

Jeżeli chcesz przerobić to kup zwykłe ps2 bo psTwo jest o wiele trudniej przerobić tak aby nie padło, różne serwisy ps2 to potwierdzają, ps2 drożeje bo więcej osób je kupuje bo łatwiej przerobić. Jak chcesz przerabiać -> Ps2 Jak nie chcesz przerabiać -> PsTwo

#9 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 17:11

Witam.

No ale widzisz, tylko u mnie to jest taka jazda że ja jeszcze nie wiem czy będę przerabiał.

Pozdr.

#10 Dreed

Dreed

Stary wyjadacz

• Nowy
  • 462 Postów:
  • Interests:Gsm,Konsole,Tuning. :}

Wysłany 07 grudnia 2004 - 17:23

Silverka RLZ :]
1 Wrzesien 2004 szczesliwy posiadacz PS2 @ Ripper 3 :P
1 Wrzesien 2005 = (+[___]::)

Popsula sie? NAPRAWIMY www.serwiskonsol.pl
GG : 4335332 , M@il - dreedpl@gmail.com

#11 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:
  • Interests:Siatkówka, kopana, gry komputerowe/konsolowe, pisanie tekstów wszelakiej maści

Wysłany 07 grudnia 2004 - 18:04

No Dreed, gadasz jak człowiek! Chyba tylko nam na tym forum najbardziej się "silverka" podoba! :lol:

#12 Patrykw

Patrykw
  • Nowy
  • 1 214 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 18:09

Mi w "silverce" nie podoba się to że to miejsce z portami usb jest niebieskie, do srebrnego to nie pasuje w czarnym ps'ie to ładnie wygląda ale w srebrnym mi się nie podoba, to "okienko" mogło by być srebrne, wiem wiem szczegóły ale czarnulka ma taki jakiś urok w sobie :P, kiedyś wolałem srebrną wersję, widocznie czasy się zmieniają, ale srebrna konsola bardziej pasuje do ładnego srebrnego TV ;) którego zamierzam kupić

#13 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:
  • Interests:Siatkówka, kopana, gry komputerowe/konsolowe, pisanie tekstów wszelakiej maści

Wysłany 07 grudnia 2004 - 20:00

Według mnie fajnie wygląda to niebieske "tło" portów USB, bo pasuje do tego turkusowo-fioletowego napisu PS2. Niby szczegóły, ale to dzięki nim coś nam się podoba lub nie.
Szczerze ci powiem, że czarnulkę widziałem tylko w sklepie, więc trudno mi jest powiedzieć, czy by się ładniej prezentowała u mnie, ale srebrnulka się pięknie prezentuje obok srebrnego TV. :D

#14 LeeMaster

LeeMaster
  • Nowy
  • 43 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 20:42

Jezeli nie wiesz, to kup sobie PS2 SCPH-50004. Naprawde warto chocby jak juz pisalem z tego wzgledu, ze jest to najpewniejszy sprzet tego gatunku dostepny na rynku. Jedyna powazniejsza rzecz jaka mozesz stracic to Network Adapter. Mozna go dokupic za jakies ~200 zl max. Jak sie wezmiesz za przerobke PSTwo to dziwne rzeczy moga wyniknac. Zgoda, jeszcze nikt sie nie zglosil, ze ma padnietego PSTwo ale lepiej dmuchac na zimne. Jeszcze jeden wazny argument to to, ze PSTwo ma dopiero pierwsze modele a PS2 juz ma staz.

#15 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 21:55

He he Network Adapter na Allegro kosztuje od 140 złotych. :D

#16 LeeMaster

LeeMaster
  • Nowy
  • 43 Postów:

Wysłany 07 grudnia 2004 - 23:01

GRS napisał:

He he Network Adapter na Allegro kosztuje od 140 złotych. :D

No jasne, masz racje :) Ale PSManiak pisal, ze nie bawi sie w allegro wiec to od razu wykluczylem :D A swoja droga GRS, mamy bardzo podobne sprzety PS2 (identiko) i PC - roznica kart graficznych (ja mam MX440 i to byl moi powod zakupu PSki)

#17 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 06:30

Na początku też miałem MX'a ale rok temu zmieniłem. :D Ta konsola to też moja "pierwsza".

#18 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:13

No nie bawię sie w allegro chyba tylko LeeMaster mnie rozumię.
Jedynie gierki przez neta (oczywiście sklep internetowy namax lub inny...)
No i co z tym PSTwo? Kupywać? Jeśli kupię już PSTwo to nie będę przestajał bo będę miał orginalne KillZone. Ale jak kupię zwykłą czarnulke (silver bleee...) to przestroję na 80%.
Piszcie o PSTwo bo trochę mało napisaliście.
Pozdrawiam :roll:

#19 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:38

No to ja cie jeszcze bardziej odciągne od PSTwo. :D
Jak kupisz PS2 to przynajmniej widzisz na co wydałeś te pare stów. Postawisz na półce tę jak to ktoś nazwał "skrzynkę" (ale najbardziej mnie rozwaliło jak ktoś na forum powiedział, że PS2 wygląda jak dekoder satelitarny :lol: ) i widzisz jakie to "wypasione".
A PSTwo? Takie małe, niepozorne, ludzie się będą dziwować jak mogłeś na to wydać 700 złotych. :D

Ale oczywiście choice is yours... only.

#20 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:44

Witam.

Dla mnie "GRS" tak szczerze zaletami PSTwo jest tylko to że jest nowa i z grą KillZone (i oczywiście cena) Jak wskażecie mi nowego PS2 (gdzieś okolice wawy) z grą np. GTA San Andreas, KillZone lub Burnout 3 do 700zł to będziesz Mesyash'em. No więc widzisz bardziej podoba mi się duża czarnulka niż PSTwo. PSTwo napewno bardziej od silver satin ale to inna sprawa. Wypowiedz się na temat PSTwo jak chcesz. A jak nie to niech ktoś inny się wreście pożądnie wypowie! Nie zamknę tego tematu dopóty ktoś się pożądnie nie wypowie na temat tego PSTwo :!:

Pozdro dla całego forum

#21 LeeMaster

LeeMaster
  • Nowy
  • 43 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:45

Hmm.... Wiesz, ja (jak z reszta pisalem) kupielm silverke i dorzucili mi F1 2004. Nie jest to moze pokroju Killzone ale tez fajno - da sie grac. Przyjalem taka taktyka : najpierw memorka (90zl) potem ripper (130zl + cena montazu) no i potem network adapter i inne bajerki. PSTwo chcialem na poczatku ale dowiedzialem sie, ze lipnie sie je przerabia wiec wzialem PS2. Wiem, ze nie bede mial kasy aby sobie raz w miesiacu kupic oryginal jakiejs porzadnej gry ~200zl. Do tego dla Killzone bym nie bral PSTwo. Z drugiej strony, jezeli masz kase na oryginaly to mozesz wziasc bez problemu PSTwo 8)

#22 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:50

Myślę że jakbym się starał tak fest to bym u ciulał (100zł) miesięcznie.
Ale kaski mi narazie szkoda. Niech ktoś się wypowie. Zapraszam do głosowania na ankiecie. :D
Pozdrawiam

#23 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:50

A co znaczy "poRZądnie" wypowie? Ten kto będzie ją wychwalał pod niebiosa, co cie do niej przekona? Prawda jest taka, że trudno o niej co kolwiek mówićbo jest nowością na rynku i teraz żadnych sensownych i przede wszystki obiektywnych relacji z użytkowania nie dostaniesz. Za miesiąc, dwa.

Tak jak mówiłem już wielokrotnie. To jest twoja flota i tylko ty możesz zadecydować na co ją wydasz. My możemy tylko troche pomóc. :wink: Albo i przeszkodzić. :D

#24 kobra1993

kobra1993
  • Nowy
  • 101 Postów:
  • Interests:ps2

Wysłany 08 grudnia 2004 - 14:56

a ja dalej swoje 8) pstwo żędzi takie zgrabne

#25 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 15:03

Jesteś wredny "GRS" Odrazu się przywalasz za jeden błąd ortograficzny. A jakbyś chciał wiedzieć to jest teraz u mnie 3 kumpli którzy mi non stop nawijają i trudno nie popełnić jakiegoś błędu. A apropo wypowiedzi o pstwo może ktoś handluje tym i ma jakieś ciekawe informacje ? Co nie chcę usłyszeć czegoś typu "Bierz ją sprzedałem 100 sztuk każda chodzi i każdy jest zadowolony" czy coś w tym stylu. Nie wiem ja chciałbym PSTwo ale jak w wawie w makro jest ta promocja z PES4 to możliwe że wezmę tamtą konsolke bo się opłaca moim zdaniem. :!: :!: :!:

Pozdrawiam

#26 LeeMaster

LeeMaster
  • Nowy
  • 43 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 15:05

Wusshhhhh :evil: Wobec takiego obrotu sprawy kup sobie sprzet taki jak maja GRS, Ja i wielu innych ludzi co MĄDRZE zainwsetowali pieniadze - 50004. Nie bedziesz mial Killzone - dokupisz sobie kiedy indziej.

#27 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 15:06

Ja się przywalam? Tylko poinformowałem najkulturalniej jak potrafię, że popełniłeś błąd ortograficzny (i nie jeden, bo w dwa razy napisałeś porządnie przez ż ;)). Dobra, nie ważne. :D
Dobra, dośc tego offtopa. :P

#28 Patrykw

Patrykw
  • Nowy
  • 1 214 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 15:30

Konsola ma stać koło TV i ma tam stać :), po co Ci PsTwo ?? Będziesz z nią latał od pokoju do pokoju i podniecał się jaka jest mała i przenośna :P ?? W przeniesieniu jej do kumpla też nie jest tak różnowo co z tego że konsola mała jak jeszcze zasilacz zewnętrzny dowalili :evil:

#29 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1 258 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 16:30

Hehe!
Chłopaki ja poprostu silverki nie lubię koniec kropka.
A tak wogule toooooo
Piszcie o PSTwo coś bo mi się podoba. Piszcie co wiecie jeśli serio ma takie wady że ma mi się rozlecieć pod 2 godzinach grania (gdzieś na forum czytałem że tak może być) to dziękuje :P
Pozdrawiam

#30 GRS

GRS
  • Nowy
  • 569 Postów:

Wysłany 08 grudnia 2004 - 17:04

PSmaniak -> Przecież tutaj nikt ci nie proponuje silverki! Przecież nie wszystkie 50004 to Satin Silver! :lol:
Aaa widzisz mam cie! Czyli to twoje "niech się ktoś porządnie wypowie o PSTwo" znaczy tyle co - niech ktoś zacznie chwalić PSTwo! Czyli sprawa jest prostsza niż ci się wydaje! Chcesz PSTwo, ale chcesz żeby ktoś cie w tym przekonaniu bardziej "podbudował" zachwalając PSTwo. No to jeżeli tak chcesz "slima" no to kupuj! Ja nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiać. ;)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)