Skocz do zawartości

Jaka była wasza przygoda z szarakiem ?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 DaV97

DaV97
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 01 kwiecień 2013 - 12:24

Jakie są wasze najlepsze gry na psxa ?
chciałbyś żeby jeszcze produkowano gry na szaraka ?
Grasz jeszcze na psx ?
Kiedy pierwszy raz zagrałeś na psx ?
Moje naj gry to :
tekken 3
tony hawks pro skater 4
crash bandicoot 1,2,3
Silent hill
Medal of honor .
Spider man 1
Jaka była wasza przygoda z psx . ? moja taka :
Ja pierwszy raz zagrałem na psx u wujka w wieku 7 lat później u kuzyna . Pierwsza gra to Crash bandicoot 1 . Grałem u wujka całymi dniami . W wieku 12 lat tata zamówił mi własnego psxa z którego byłęm tak zadowolony że nie da się opisać . Później zepsuł się laser i nie czytał mi większości gier podkręciłem laser . Ale zepsuł się już całkowicie :( . Więc kupiłem od znajomego przerobionego pleya . PSone . Na którym gram do dzisiaj . Niedawno odkupiłem od kuzyna jeszcze jednogo pleya . Teraz mam ogromną kolekcję z opakowaniem 2 pleyami . Ponad 40 gier . Gram na tym psx do dzisiaj . Mam 16 lat . A jaka jest wasza przygoda z szarakiem ?
(sorrka za pisownie)

#2 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 01 kwiecień 2013 - 19:23

1: nie zrobilem w zyciu gry na PSX'a, wiec nie istnieje moja najlepsza gra. A jakie Ty gry zrobiles na PSX'a? Bo rozumiem, ze o tym rozmawiamy skoro napisales 'wasza najlepsza gra' a nie 'wasza ulubiona gra'.
2: obojetne mi to, ja bym w nie nie gral
3: Nie, po co?
4: Jakos w '96
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#3 Grandi

Grandi
  • Użytkownicy
  • 853 Postów:
  • Interests:PS3

Wysłany 03 kwiecień 2013 - 15:41

Zobacz postkidman64, o 01 kwiecień 2013 - 19:23 , napisał:

1: nie zrobilem w zyciu gry na PSX'a, wiec nie istnieje moja najlepsza gra. A jakie Ty gry zrobiles na PSX'a? Bo rozumiem, ze o tym rozmawiamy skoro napisales 'wasza najlepsza gra' a nie 'wasza ulubiona gra'.
2: obojetne mi to, ja bym w nie nie gral
3: Nie, po co?
4: Jakos w '96

A ja się dziwie że prawei nikt już nie odwiedza tego forum hmm ciekawe czemu?

Ja pierwszy raz na PSxie zagrałem chyba majac 6 lat pamietam jak grałem w Spyro u kuzyna, potem na komunie dostałem PSone przerobionego juz ModChipem z paroma grami z Krakowskiego bazaru :] non stop grałem w Crasha Bandicota i Crash Tag Team Racing :D gdy juz przestałem się bac grac w survival horror (skonczyłem wtedy 20 lat) haha to oczywisciej ak leciało Parasity Eve, Resident Evill itp, ogólnie ciupałem we wszystko chociaz wtedy nie miałem internetu ale chrzestna która mi dała na komunie PSa przywoziła co wakacje sporą liczbe płytek z grami więc tytułow mi nie brakowało, PSOne w ogóle nie sprzedawałem ale brat kupił sobie lata później PS2 wiec PSOne zszedł na dalszy plan no i poźniej brat na urodziny zakupił mi PSP wiec by lo juz tyle konsol wiec trzeba było się czegos pozbyć a ze było juz chyba grubo bo rok po premierze PS3 postanowlismy z bratem sprzedac cały dorobek growy i wziaść sobie PS3 w MM oczywiscie 40GB wersja bez gry a pierwsza gra na PS3 to oczywiscie Resistance Fall Of Man ktore wtedy budziło mój podziw gdyz gra była swietna lecz to uczucie zabiło jak ze prze piękne i elegancko dające się grac Haevenly Sword ;]. Rozpisałem się no ale cóż.

A najlepsze gry na PSX to oczywiscie
Resident Evill wszytstkie czesci
Dino Crisis
Crash Bandicoot 1,2,3
Spyro
Parasity Eve 1,2
Syphon Filter czy jakos tak ;p
Tekken 3

Pozdrawiam :)

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#4 Wodorost

Wodorost

You're guilty, You're dead

• Pimp League of Konsola.pl
  • 826 Postów:

Wysłany 04 kwiecień 2013 - 18:04

Wspaniałe są wasze przygody z szarakiem! Moja jest straszna i smutna jednoczesnie, więc opowiem ją tylko na PW. :cry:
a najlepsza gra na psx to oczywiście Mario64 :spox:

Dodaj obrazek

#5 Meanthord

Meanthord
  • Nowy
  • 15 Postów:

Wysłany 22 kwiecień 2013 - 22:58

Zobacz postDaV97, o 01 kwiecień 2013 - 12:24 , napisał:

Jakie są wasze najlepsze gry na psxa ?

Tekken 3, FF7, CTR.

chciałbyś żeby jeszcze produkowano gry na szaraka ?

Czemu nie ;].

Grasz jeszcze na psx ?

Na PSX nie, ale na emu (PS2psxe, POPS) tak.

Kiedy pierwszy raz zagrałeś na psx ?

1998 :).

#6 mamerit

mamerit
  • Nowy
  • 14 Postów:

Wysłany 12 lipiec 2015 - 13:12

Witamy w Suining Mamerit Import and Export Co., Ltd. Nasza firma jest międzynarodowym przedsiębiorstwem handlowym w Jiangsu prowincji Chiny, specjalizujący się w oryginalnej jakości auto dostawy części zamiennych od producenta OEM fabryk, zwłaszcza oryginalne desce rozdzielczej i zaślepki airbag volkswagen, Audi, Mazda, Opel, Mercedes, BMW, Volvo,... Mamy stabilnych źródeł oryginalne konsole i poduszki powietrzne pokrowce na cały rok, w oparciu o 100% nowej oryginalnej jakości. Mamy bezpośredni transport linii specjalnych wózków z manufaktur nasza firma magazyn lub magazyny celne, od drzwi do drzwi bez żadnej skazy uszkodzone podczas transportu. Posiadamy profesjonalny zespół do pracy w urzędzie celnym w celu zapewnienia płynnego przejścia z taryfy. mamerit@163.com mamerit@mamerit.com http://www.mamerit.com
VOLKSWAGEN deskę rozdzielczą volkswagen bora, deski rozdzielczej volkswagen golf 5, deskę rozdzielczą volkswagen golf 6, deski rozdzielczej Volkswagen jetta, deski rozdzielczej volkswagen passat B6(climatronic), deskę rozdzielczą volkswagen polo 6Q, desce rozdzielczej, volkswagen sagitar, desce rozdzielczej volkswagen tiguan
AUDI deski rozdzielczej audi a3, deska konsoli audi a4l, deska konsola audi a6l, nowy audi a6l deski rozdzielczej, deskę rozdzielczą audi q3, desce rozdzielczej audi Q5
MAZDA deskę rozdzielczą mazda 2, deska rozdzielcza konsola mazda 3
OPEL deskę rozdzielczą opel astra, rozdzielczej opel insignia
VOLKSWAGEN zaślepek do air bag vw golf 7, zaślepki airbag vw passat b6, zaślepek airbag nowy volkswagen passat, zaślepek do air bag volkswagen polo 2007, zaślepki poduszki kierownicy vw polo 2009, zaślepka poduszki airbag vw polo 2012, zaślepka airbag pasażera volkswagen polo 2012,
AUDI zaślepki poduszki kierownicy audi a3, zaślepki airbag audi a4, zaślepka poduszki airbag audi q5
BMW zaślepki airbag bmw e60, zaślepka airbag bmw e87, zaślepki airbag bmw e90, pokrywą zaślepką poduszki bmw f10, zaślepka airbag bmw z4
FORD zaślepki airbag ford focus, zaślepka airbag ford mondeo
MAZDA zaślepki airbag mazda 2, zaślepka airbag pasażera mazda 2, zaślepki poduszki kierownicy mazda 3, pokrywą poduszki pasażera mazda 3, pokrywą zaślepką poduszki mazda 6, zaślepka poduszki nowy mazda 3,
MERCEDES-BENZ zaślepki poduszki kierownicy mercedes sprinter
OPEL zaślepka poduszki airbag opel agila, zaślepka poduszki airbag opel astra IV 2010,
SKODA zaślepki airbag vw skoda octavia
SUZUKI zaślepki poduszki kierownicy suzuki swift, zaślepka airbag pasażera suzuki swift, zaślepki poduszki kierownicy suzuki sx4, zaślepka airbag suzuki sx4, pokrywą poduszki pasażera suzuki sx4,
TOYOTA zaślepka airbag toyota camry, zaślepka poduszki airbag toyota lexus, pokrywa zaślepka poduszki toyota rav4

ŻARÓWKI HALOGENOWE
żarówki halogenowej 3057/3157/3156,
żarówki halogenowej 9004-12V100W80W/9006-12V55W,
żarówki halogenowej G8.5-12V10W/G10-12V5W/G18-12V10W,
żarówki halogenowej T15 24V10W,

#7 harry56

harry56
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 12 czerwiec 2017 - 09:19

Niestety nie poprawie bo ostatnio drugi raz przeszedłem na PSVicie Uncharted i nadal stwierdzam że bliżej jej do PS3 jak do PS2 :) wiec nie przesadzaj chyba ze nie posiadasz tej konsoli i wypowiadasz sie na podstawie screenów? Sam zobacz jak wygladają mapy z dodatku do Killzone Najemnik nie widać prawie różnicy z mapami z KZ2 na PS3 :)

Edytowanie przez harry56, 27 marzec 2018 - 11:57 .

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)