Skocz do zawartości

Mass Effect (X360)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 16 wrzesień 2009 - 12:23

Właśnie jak się zbada cały mass efectowy wszechświat i wróci do głównego wątku to ten kończy się dość szybko.
Fabuła należy do dość typowych, ale jest świetnie prowadzona i narracyjne motywy z przemówieniem, czy filmy, czy te kilka "poważnych" decyzji które mamy wybrać sprawia, że ta gra nie wydaje się płaska.

Modle się tylko by shooterowa część sequela nie zdominowała tej części mówionej, która jest świetna i chyba nie zdarzyło mi się przeskakiwać przez dialogi.
Muza git, klimat super... szkoda, że trochu płaskie postacie i pomiędzy nimi kompletny brak relacji, mało zróżnicowanych wątków pobocznych.
Ale gra to mocne 8+/10 u mnie w skali konsolowej.

Bez kitu na normal jest łatwo, choć przyznam że w finale walka nie należała do łatwych w moim przypadku.
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#32 owall

owall
  • Pimp League of Konsola.pl
  • 1882 Postów:
  • Interests:Konsola, Dobra książka, dobry film i muza,rowerek i GÓRY :)

Wysłany 20 wrzesień 2009 - 15:05

Mógłby ktoś skrobnąć kilka słów o dodatkach, zwłaszcza o "Bring down the sky"? Ile dodatkowych minut roz(g)rywki, jakie bronie, etc. Planuję zakup zdrapki z punktami MS, a szkoda się "sfrajerować" na jakiś ... syf.

Edytowanie przez owall, 20 wrzesień 2009 - 15:06 .

Xbox 1.0 dysk 250 gb , coaxial, 128 ram:) X360 Arcade+120gb HDD , PSP

#33 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 22 wrzesień 2009 - 10:07

Ten drugi dodatek to na 100% szczelankowy, coś na wzór areny. Nie widziałem, ale sam myślę o kupnie.
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#34 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 22 wrzesień 2009 - 17:19

pierwszy tez jest taki-sobie. Biegasz na planecie od bazy do bazy, zabijasz wrogow a na koncu dostajesz 50GS i tyle. Mozna lepsze rzeczy za 400MSP kupic, np. pinball ktory wlasnie jest przeceniony dla ludzi z goldem
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#35 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 04 wrzesień 2010 - 08:32

Właśnie zamówiłem ME na X360 [na PC już mam ;)] i sobie wieczorami przejdę na nowo, zobaczę co się stanie jak podejmę inne decyzje i później save'a przeniosę do części drugiej. Ale to jak znów mi się trafi okazyjnie w świetnym stanie ;)

Na PC grało mi się świetnie, w obie części. Chociaż 2ga miała kilka błędów [blokowała mi się kilka razy postać]. Mam nadzieję, że na konsoli będzie równie przyjemnie.

Póki co w UFC tłuką mnie wszyscy z bazujący na chwytach, wyłamywaniu i obijaniu moją potylicą o matę, więc trzeba trochę posiedzieć nad tym tytułem ;)
ME dojdzie do mnie w ciągu najbliższego tygodnia, może na początku następnego.

PS Walka finałowa była... nudna. Grałem na normal i tak szybko stłukłem przeciwnika, że aż się zastanawiałem czy zaraz nie zacznę tłuc tego większego ;)

Dodaj obrazek

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)