Skocz do zawartości

Highest Reputation Content

#289643 [GBA] Beyblade G-Revolution problem z emulacją

Wysłany Gorgonek włączone 08 luty 2013 - 09:30

Romowie to też ludzie i należy im się odrobina prywatności, a nie takie publiczne podawanie ich linków ;)

#290430 Jaki mam model Chipa?

Wysłany Szymon640 włączone 16 lipiec 2013 - 19:55

Witam! Podczas rozruchu konsoli z włożoną przegraną grą na płycie Verbatim, pokazuje mi się logo Playstation 2 i pod spodem jest napisane Modbo 2.1
Wydaje mi się, że 2.1 to wersja oprogramowania, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego Modbo 2.1 w internecie.
Nie mogę wejść w menu tego chipa - podczas uruchamiania trzymam O i /\ ale przechodzi do logo sony.
Gdzieś przeczytałem, że trzeba wgrać na kartę jakiegoś rippernavi. Tyle, że ja nie wiem, czy mam Modbo czy Rippera. Mogę sprawdzić, jakiego mam chipa bez rozkręcania?

#287933 PES 2013

Wysłany krupek1 włączone 26 lipiec 2012 - 13:40

Demko dziś, albo jutro sprawdzę, ale to raczej z czystej ciekawości. Nie sądzę, żeby nowy PES był lepszy od nowej Fifki, poprzednia odsłona od piłki od EA wysoko postawiła poprzeczkę.

#287234 PlayStation Vita

Wysłany szynszylak włączone 08 czerwiec 2012 - 13:06

Zobacz postmaverik, o 07 czerwiec 2012 - 22:06 , napisał:

obie konsole są fajne :) na 3dsie czy na vicie nie ma w co grać
Na 3DSie jest w co. Tylko, że nie mam kasy na te gry po 220 PLN.
Za to Vita zaczyna się klarować jako zakup pod koniec roku. Call of Duty - multi w robocie na kiblu, to jest marzenie.

#268236 głośny wentylator

Wysłany miodo włączone 03 październik 2009 - 20:43

Kurde, gdybym przeczytał Twój post zanim zabrałem się do roboty....

Wmontowałem potencjometr i elegancko działała regulacja prędkości coolera, Do czasu. Wiatrak przestał działać, sprawdzałem miernikiem i nie ma napięcia z konsoli. Pewnie jakiś bezpiecznik się spalił, choć jak mierzę opór to przy spalonym bezpieczniku wskazówka miernika powinna stać, tymczasem pokazuje jakąś tam wartość oporu.
Jeżeli ktoś wie gdzie i co się spaliło to bardzo proszę o pomoc.

#291499 Grandi TV

Wysłany hateRox włączone 08 lipiec 2014 - 20:59

Nie ma to jak wrzucać jakieś wypociny z gry, która miała premierę 3 lata temu...
Grandi, całe żyie byłeś i będziesz nieudacznikiem.