Skocz do zawartości

Najlepsze gry na PS4

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 szczepcio

szczepcio
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 31 grudzień 2018 - 21:54

Jakie sa wg was?? Zastanawiam sie nad kupnem tej konsoli.

#2 testo

testo
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 01 styczeń 2019 - 18:10

Nie ma co ukrywac bo ps4 ma swoje lata jednak nadal sobie radzi bardzo dobrze. W porownaniu do konkurencji ma o wiele wiecej tytulow ekskluzywnych .. co jest dodatkowy jej atutem. Najciekawsze jest w tym wszystkim, ze przez te wszystkie lata postep graficzny jaki oferuje poszedl mocno do przodu. Wystarczy spojrzec na takie tytuly jak God of War czy Detroid Become Human (swoja droga sa rewelacyjne). Biorac pod uwage jaki hardware ma w sobie konsola to jest to nie do pomyslenia .. przeciez na pc trzeba wydac grube pieniadze zeby odpalic takie detale :) Poza tym to slynne "cinematic 30fps" wcale nie jest takie slabe .. dla mnie jest o wiele plynniejsze niz na przyslowiowym blaszaku. Wracajac do glownego watku to najlepsze gry na ps4 dosc skupulatnie podsumowuje ten artykul - https://ithardware.p...0_ps4-7117.html Z nadchodzacych premier nie moge sie najbardziej doczekac The Last of Us 2 oraz Death Stranding .. obydwa tytuly wzbudzaja we mnie ogromne emocje. Moze jeszcze doddalbym Days Gone poniewaz klimatem jest troche zblizony do TLoU. Pozdrawiam wszystkich :)

#3 magda89

magda89
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 11 styczeń 2019 - 18:00

Ja najbardziej lubie serie Uncharted :D

#4 Christian1

Christian1
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2019 - 12:54

Ja uwielbiam serię God of War i tę polecam, wszystkie części :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)