Skocz do zawartości

Free Running

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacusinski

jacusinski
  • Użytkownicy
  • 56 Postów:

Wysłany 01 luty 2008 - 00:22

Jakos nie znalazlem nic o tej grze wiec postanowilem sam cos napisac bo troszke w nia pogralem. Dla sympatykow Le Parkour obowiazkowa pozycja i tak do pogrania calkiem fajna zrecznosciowka. Niestety tworcy sie nie postarali a diabel tkwi w szczegolach. Muzyka taka sobie ( skoro wykorzystali rdzennych mistrzów parkuru mogli tez ozdobic to dawka francuskiego hip hopu zamiast tych brzdekow w tle); niestety nie mozna stworzyc wlasnego zawodnika a to duzy - przy tego typu zabawie... I jeszcze jednym - jest fakt ze parametry takie jak szybkosc, skocznosc, wytrzymalosc sa zmieniane przez ubrania zamiast przez wykonywanie kolejnych misji co jest idiotyzmem na potege, ale coz... Zadania nie sa skomplikowane i gra sie lekko i przyjemnie. Zeby zaliczac zlote medale przy poszczegolnych zadaniach nie trzeba stu podejsc wiec gra nei powinna sie szybko znudzic. Mozna odblokowac innych (lepszych) zawodnikow, ubrania dzieki ktorym nasz zawodnik jest bardziej PRO, utwory muzyczne oraz (i tu duzy+) filmy z "zawodowcami". FR ma opcje multiplayer wiec mozna sie posciagac ze znajomymi.

#2 potwor

potwor
  • Nowy
  • 42 Postów:

Wysłany 07 marzec 2008 - 00:51

Dla zainteresowanych: http://www.freerunning.com/
http://grrr.pl - blog dla prawdziwych grrraczy!

#3 CaNN4b1s

CaNN4b1s
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 22 kwiecień 2008 - 08:23

Graliście w tą gre bo nie wiem czy ja kupić. Oglądałem screeny i różne filmiki, ale nie wiem czy grywalność jest dobra :/
Nie przesadzaj z ilością i wielkością obrazków w podpisie...

Piszę poprawnie po POLSKU!

#4 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 26 kwiecień 2008 - 19:56

Raczej kiepska, grałem w to na PSP.
Słaba grafa, szybko się nudzi.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#5 driftman

driftman
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 05 czerwiec 2008 - 19:48

A dobra grafa na PS2?

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)