Skocz do zawartości

Need For Speed Shift 2(000) Unleashed.

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 16 listopad 2010 - 18:54

Zaczynam być zmęczony na samą myśl o tym tytule. Gran Turismo przełknę, kolejnego pgr też przełknę, a to co się dzieje z tą serią doprowadza mnie do śmiechu. Normalnie prawie jak moda na sukces, licząc godziny stracone przy każdej odsłonie.

Uwaga!
Przed obejrzeniem trailera upewnij się, że spełniasz wymagania wiekowe PEGI(+18).
Trailer zawiera pogiętą blachę pewnego szybkiego autka, co może spowodować trwałe uszkodzenie psychiki!

I'm out...

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 16 listopad 2010 - 21:44

Shift był kiepski , model jazdy skopany , kariera jakaś taka z dupy , bez ładu. Jedynie ,fajne wrażenie robił widok zza kokpitu ,ale to za mało. Grunt to dobry model jazdy.

Olewam nowego Shifta , czas sprawdzić Hot Pursuit i GT 5 :)

#3 horacy4

horacy4
  • Użytkownicy
  • 354 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 07:59

Jak by było mało to wychodzi nowy Szittt :Talktohand:

Shift 2 Unleashed

#4 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 17 listopad 2010 - 14:24

A właśnie chciałem kupić jedynkę, mówicie że to słabe?
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#5 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 15:04

NFS Shift 1

Jedziesz Nissanem GT-R z napędem 4x4 i zajebistą elektroniką kontrolującą trakcję - stawia cię bokiem i tańczy w zakrętach.

Lecisz 250 km/h z górki 8,4 l Viperem z napędem na tył, poboczem, ze skręconymi kołami, gaz w podłodze - jedzie jak po szynach.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#6 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 16:03

Czyli ze nie fajne? No to chyba jednak zostanę przy Forza

Dodaj obrazek

#7 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 18:18

Forza zdecydowanie lepsza,choć grałem tylko chwile w MM. Wiele bym dał ,żeby Forza była też na ps3.

Uth,powiem Ci tak. Jeśli wyhaczysz gdzieś Shifta za maks. 5 dych ( czytaj używke ) to spokojnie możesz brać. Za taką kasę można pograć w ten tytuł. Ja kupiłem zaraz po premierze w zeszłym roku i to nie były dobrze zainwestowane pieniądze.

#8 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 18:59

Mi tam Shift nie wygląda tak tragicznie, oby było grywalnie.
Zdecydowałem i kupiłem dziś Grid za 35 zł. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje ;)
Forze 3 wezmę razem z Alan Wake za 2 tygodnie.

Edytowanie przez uth, 17 listopad 2010 - 19:00 .

Dodaj obrazek

#9 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 17 listopad 2010 - 19:13

Uth, wiesz że ten zestaw "Forza 3 + Alan Wake" to tylko jeden fizyczny nośnik i kod na pobranie Alan Wake przez Live?

Sam się omal na to nie nabrałem. Wolę mieć płytkę i pudełko :/

Dodaj obrazek

#10 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 08:53

Zobacz postGorgonek, o 17 listopad 2010 - 19:13 , napisał:

Uth, wiesz że ten zestaw "Forza 3 + Alan Wake" to tylko jeden fizyczny nośnik i kod na pobranie Alan Wake przez Live?

Sam się omal na to nie nabrałem. Wolę mieć płytkę i pudełko :/
Tego nie wiedziałem, dobrze że to powiedziałeś bo na dysku nie mam miejsca na pobieranie pełnych gier =/ Ale lipoza...
Już licytowałem nawet.

Edytowanie przez uth, 18 listopad 2010 - 08:53 .

Dodaj obrazek

#11 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 09:14

Jakiś czas temu przeglądając właśnie różne aukcje "Forza 3 + Alan Wake" w dosłownie jednej trafiłem na wzmiankę, dodaną kilka dni po rozpoczęciu aukcji, że w opakowaniu z Forza 3 znajduje się kupon z kodem na pobranie Alan Wake.

Do jednego gościa jak napisałem czy obie gry dostaję na nośnikach, to mi odpisał "obie gry są oryginalne" i nie raczył wyjaśnić czy obie dostaję fizycznie :)

Dodaj obrazek

#12 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 14:25

Zobacz postuth, o 17 listopad 2010 - 18:59 , napisał:

Mi tam Shift nie wygląda tak tragicznie, oby było grywalnie.

Nie no - wygląda bardzo fajnie.

Ale oprócz przypadkowego prowadzenia aut jest taki smaczek, że np. na niższym poziomie trudności przeciwnicy jeżdżą tak samo dobrze tylko mają niższą prędkość maxymalną.
To już jest totalna porażka. Gubią cię w zakrętach, a później na długiej prostej nie cisną gazu do dechy. Efekt jest tak nieprzyjemny, że przed zakrętem wyhamowują z mniejszej prędkości i zawsze wjedziesz komuś w dupę.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#13 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 15:44

A znam takie coś, miałem to w Gran Turismo - szczerze mówiąc nie trawię tej gry ;)
Dziś mam nadzieję, że Grid będzie u mnie, nie mogę się doczekać kiedy usłyszę ryk i sobie pojeżdżę.

Dodaj obrazek

#14 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 17:22

GRID jest spoko , miałem z niego sporo fun'u. Codemasters wiedzą jak zrobić dobre wyścigi :)

#15 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 19:47

Zobacz postuth, o 18 listopad 2010 - 15:44 , napisał:

A znam takie coś, miałem to w Gran Turismo - szczerze mówiąc nie trawię tej gry ;)
Dziś mam nadzieję, że Grid będzie u mnie, nie mogę się doczekać kiedy usłyszę ryk i sobie pojeżdżę.

GT... ta gra jest straszna, cholera mnie bierze jak wyrzuca mnie z zakrętu mając prędkość 60kmh...
Co do shift... Tak jak szynszylak powiedział... jeśli jesteś dalej niż na 1 pozycji to jest duża szansa, że wjedziesz komuś w du... tragiczne są też początki wyścigów kiedy jest długa prosta, a po niej nawrót...

Dodaj obrazek

#16 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 18 listopad 2010 - 22:03

Zobacz postcypers, o 18 listopad 2010 - 19:47 , napisał:

GT... ta gra jest straszna, cholera mnie bierze jak wyrzuca mnie z zakrętu mając prędkość 60kmh...

uroki symulacji :)

#17 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 08:47

Zobacz postkrupek1, o 18 listopad 2010 - 22:03 , napisał:

uroki symulacji :)
Zgadzam się z cypersem, jeździłem kilkoma samochodami i wchodzenie w zakręt nijak się ma do wizji symulacji z GT :)

Dodaj obrazek

#18 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 10:09

Zobacz postuth, o 19 listopad 2010 - 08:47 , napisał:

Zgadzam się z cypersem, jeździłem kilkoma samochodami i wchodzenie w zakręt nijak się ma do wizji symulacji z GT :)

Ale o którym GT mówisz??

W tej serii to nie było jeszcze symulacji, aż po dziś dzień. Do tego trzeba dogrzebać się do opcji profesjonalnej fizyki i powyłączać wszystkie systemy kontroli, które przeszkadzają.
Na koniec i tak zostaje bug, że stojąc po pas w piasku nie da się piłować gazem na maxa, bo obcina obroty.

GT zawsze było takim arcade a'la symulacja. GT5 z profesjonalną fizyką jest już coraz bliżej symulacji.

=================
=================

#19 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 11:15

Zobacz postszynszylak, o 19 listopad 2010 - 10:09 , napisał:

Ale o którym GT mówisz??

W tej serii to nie było jeszcze symulacji, aż po dziś dzień. Do tego trzeba dogrzebać się do opcji profesjonalnej fizyki i powyłączać wszystkie systemy kontroli, które przeszkadzają.
Na koniec i tak zostaje bug, że stojąc po pas w piasku nie da się piłować gazem na maxa, bo obcina obroty.

GT zawsze było takim arcade a'la symulacja. GT5 z profesjonalną fizyką jest już coraz bliżej symulacji.
Ja grałem w część 3. Wkrzuało mnie że komputer zawsze jedzie po wyznaczonej trasie i nigdy nie popełnia błędów- to było głupie. I to wyrzucanie na zakrętach przy 70 na godzinę.... I brak uszkodzeń.

Dodaj obrazek

#20 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 13:22

Grałem w 1,2,3 i 4. W 3 denerwuje mnie fakt, że muszę przyspieszać przyciskiem X i jeśli nie "wduszę" tego przycisku to nie będę mógł jeździć z pełną prędkością. Takie jest moje zdanie. Rozumiem symulacja, ale sorry, 50kmh każdy dałby rade pokonać zakręt. Poza tym, wolę nie mówić ile godzin poświęciłem GT4.

Edytowanie przez cypers, 19 listopad 2010 - 13:23 .

Dodaj obrazek

#21 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 16:00

Zobacz postcypers, o 19 listopad 2010 - 13:22 , napisał:

Grałem w 1,2,3 i 4. W 3 denerwuje mnie fakt, że muszę przyspieszać przyciskiem X i jeśli nie "wduszę" tego przycisku to nie będę mógł jeździć z pełną prędkością. Takie jest moje zdanie. Rozumiem symulacja, ale sorry, 50kmh każdy dałby rade pokonać zakręt. Poza tym, wolę nie mówić ile godzin poświęciłem GT4.

To w GT5 jest zupełnie inna rozmowa. A z tym X-em to w PS2 i 3 wszystkie buttony są analogowe. Możesz grać gałką jak ci się X nie podoba.

=================
=================

#22 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 19 listopad 2010 - 16:42

Zobacz postszynszylak, o 19 listopad 2010 - 16:00 , napisał:

To w GT5 jest zupełnie inna rozmowa.

No to właśnie chcę ją zobaczyć, a może raczej usłyszeć. Co do X to gdyby dual shock 2 miał troche bardziej wypukłe przyciski to byłoby o niebo lepiej. Dzięki za cynk, bo myślałem, że nie da się przestawić.

Dodaj obrazek

#23 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 20 listopad 2010 - 14:51

No z tymi przeciwnikami to racja. Nie ma możliwości ,żeby jakiś popełnił błąd, choćby najmniejszy. Jadą jak po szynach. Z kolei jeśli gracz popełni choćby najmniejszy błąd ,to już cięzko jest mu dogodzić stawkę.

#24 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 28 marzec 2011 - 11:28

Po ciemnej stronie mocy już jest. Graficznie nie powala GT5 wydaje mi się lepsze, ale za to model jazdy zapowiada się ciekawe coś pomiędzy symulacja a arcade. Chętnie sprawdziłbym ten tytuł na kółku mam nadzieje ze pojawi się demo na PS3.

Dodaj obrazek

#25 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 31 marzec 2011 - 09:44

[url="http://www.gametrailers.com/video/review-hd-shift-2/712331"]http://www.gametrail...-shift-2/712331[/url]

Ciekaw jestem czy 2ka jest przynajmniej tak dobra jak PGR.

System zniszczeń wygląda lepiej niż dobrze. Nie kupię tej gry w ciemno - muszę zrobić po dwa okrążenia w GT-R ce, Beci M3 i dowolnym amerykańcu.
Jeżeli nadal viper prowadzi się łatwiej niż GT-R to znowu mamy CRAP. Mam nadzieję, że tak nie jest i bardzo chętnie pokażę EA, że jestem nieusatysfakcjonowany GT5.

=================
=================

#26 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 31 marzec 2011 - 09:55

Jest inna niz PGR, bo to inne gry ziombelku (duh)!
Gra jest przyjemna do grania w nia gdy sie w nia gra i jezdzie sie samochodem skrecajac, hamujac i przyspieszajac w czasie jazdy.
Polecam grac w te gre by jezdzic samochodem, skrecac, hamowac i przyspieszac w czasie jazdy.

Edytowanie przez kidman64, 31 marzec 2011 - 09:55 .

Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#27 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 31 marzec 2011 - 13:19

Zobacz postkidman64, o 31 marzec 2011 - 09:55 , napisał:

Jest inna niz PGR, bo to inne gry ziombelku (duh)!

Znaczy w Project Gotham Racing można robić jeszcze coś innego? O_o

=================
=================

#28 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 31 marzec 2011 - 21:05

Poprawili model jazdy - to na pewno. Dalej nie jest idealnie, ale przynajmniej jak na razie da się grać (jeżeli już porównujemy do PGR'a, to dalej wolę model jazdy z niego). Za to jest coś, co poprawili nawet bardziej, a są to drifty. W Shifcie 1 ten tryb był dla mnie nie grywalny (może dla tego, że jestem cienki). Tutaj jest zupełnie inaczej. Gram od dzisiaj, a już jestem w stanie jakieś sensowne poślizgi wykonywać. Trochę wprawy i będzie bomba. Ten tryb w Shift 2 mnie absolutnie kupił i myślę, że dorównuje jego odpowiednikowi z Grid'a (do Grid'a do dziś mam sentyment ;))
Dodaj obrazek

#29 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 01 kwiecień 2011 - 07:06

Zobacz postmichu123, o 31 marzec 2011 - 21:05 , napisał:

Poprawili model jazdy - to na pewno. Dalej nie jest idealnie, ale przynajmniej jak na razie da się grać (jeżeli już porównujemy do PGR'a, to dalej wolę model jazdy z niego). Za to jest coś, co poprawili nawet bardziej, a są to drifty. W Shifcie 1 ten tryb był dla mnie nie grywalny (może dla tego, że jestem cienki). Tutaj jest zupełnie inaczej. Gram od dzisiaj, a już jestem w stanie jakieś sensowne poślizgi wykonywać. Trochę wprawy i będzie bomba. Ten tryb w Shift 2 mnie absolutnie kupił i myślę, że dorównuje jego odpowiednikowi z Grid'a (do Grid'a do dziś mam sentyment ;))

A co jak jest rozwiązany stopień trudności? W poprzedniej części na niskim poziomie jeździli idealnie, ale po prostu wolniej. To było denerwujące, że gubią cię na zakrętach, a na długich prostych śpią za kierownicą.

=================
=================

#30 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 02 kwiecień 2011 - 13:18

Hmm na kompie optymalizacja leży i kwiczy. Jeżeli wyłączę wygładzanie to mam po prostu kwadratowe nad kola. Ciekaw jestem czy na X360 nie ma "kwadratów". Teraz przeciwnicy moim zdaniem jadą za ostro i często zdarza się, że wjeżdżają prosto w d... powodując, że wypadam z zakrętu.

Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)