Skocz do zawartości

Problem z FMCB i kartą pamięci

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jonash

Jonash
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 01 styczeń 2014 - 12:11

Witam. Ostatnio zakupiłem kartę 64mb z FMCB. Na początku działała dobrze, całe menu FMCB otwierało się poprawnie do momnetu kiedy z pendriva włączyłem FiFe 14 i prze 1 dzień było dobrze. Dzisiaj założyłem profil i stworzyłem karierę menadżera i jest zapisywanie. Mówie: ok, poczekam. Za 5 minut sptraciłem cierpliwośc, zresetowałem konsole, a tu nagle nie włącza sie menu FMCB tylko normalne czyli system confugiration i browser. Resetujesz jeszcze raz, nic. Wkładam kartę do 2 wejścia też nic. W końcu wchodzę w browser, a tu napis: karta nie jest sformatowana, sformatować ? Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc. Tą kartę mam tylko półtora dnia i wydałem na nią ponad 40 zł.

Edytowanie przez Jonash, 01 styczeń 2014 - 12:13 .

#2 eggsample

eggsample
  • Użytkownicy
  • 421 Postów:
  • Interests:internets

Wysłany 01 styczeń 2014 - 12:41

Chyba nic z tym nie zrobisz. Potrzebujesz przerobiona konsole. Na przeszłość pamiętaj żeby zrobić backup FMCB.

#3 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 04 styczeń 2014 - 21:43

Podróbki kart niestety są zwykle wolne i gubią dane. Nigdy nie kupuj takich kart.

Ta którą masz nie nadaje się już do niczego. Sformatujesz, będzie działać (oczywiście FMCB zniknie) ale znowu tylko do czasu.

Edytowanie przez # BERION #, 04 styczeń 2014 - 21:44 .

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)