Skocz do zawartości

World Rally Championship

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2010 - 18:10

Premiera już niedługo a, że tematu jeszcze nie ma to takowy zakładam :D

Dzisiaj pierwszy raz zagrałem w demo (narazie w wersji na PC, jutro PS3). Grałem jedynie na klawiaturze, ale pare rzeczy mogę już o grze powiedzieć. Mi się osobiście podoba. W zasadzie chciałem od tej gry jednego i to dostałem. Mam tu na myśli "jazdę bokiem". Przy odrobinie treningu nawet na klawierce mogłem ładnym poślizgiem pokonać zakręty, nie mówiąc już o nawrotach (tu już w ogóle cud miód orzeszki). Auta wydają się trochę ciężkie, ale znowu odrobina wprawy i można je spokojnie opanować. Grafika... no tutaj zdania chyba najbardziej są podzielone. Nie da się ukryć, że to nie jest poziom GT5 (baaaardzo daleko WRC do GT) ale mi to osobiście nie przeszkadzało. Samochody wykonane są starannie, otoczenie jest różnorodne i mimo iż jakościowo nie jest stoi na najwyższym poziomie, to rozgrywka jest na tyle dynamiczna, że nie zwraca się na to uwagi. Gra będzie oferowała dużo odcinków specjalnych w różnych miejscach na świecie i licencjonowane pojazdy z sezonu 2010 (Focus pana Ken'a Block'a FTW, mimo iż wolałbym jego Subarke albo Fieste ;)). Zniszczenia pojazdów również są porządne. Cieszy fakt, że wpływają one na prowadzenie i osiągi pojazdu.

Nie mogę się doczekać, żeby ściągnąć demko na PS3 i zagrać na G25 albo chociaż na padzie ;) Szczerze polecam obczaić demko. Wrażenia z wersji na X360 mile widziane :)

Edytowanie przez michu123, 27 wrzesień 2010 - 18:19 .

Dodaj obrazek

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2010 - 18:22

Ja juz prawie 2 miesiace czekam na swoj chlebak , tyle dem do sprawdzenia <_<

Mnie zastanawia ,czy model jazdy bedzie podobny do tego z dwoch ostatnich Dirtow. Roznorodnosc tras tez bedzie mile widziana ,bo DIRT 2 tego za bardzo nie doswiadczylem.

#3 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2010 - 19:17

Model jazdy jest zupełnie inny niż w obu DiRT'ach. Tak jak mówie, auta wydają się o wiele cięższe przez co ich prowadzenie jest diametralnie inne. W DiRT 2 podobał mi się model jazdy bo również można było stawiać wóz ostro bokiem, jednak w WRC wydaje mi się to bardziej realstyczne, przy zachowaniu odpowiedniego fun'u ;)

Edytowanie przez michu123, 27 wrzesień 2010 - 19:19 .

Dodaj obrazek

#4 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2010 - 21:20

W Dirt 2 nie grałem, ale jednyke miałem. Beznadziejny model jazdy.

#5 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 30 wrzesień 2010 - 20:53

Demo WRC na komputer jest bardzo słabe. Samochód jeździ jak po szynach, nie można wyłączyć asyst przez co pojazd sam zwalnia. Ogólnie nie polecam: 5/10.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#6 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 30 wrzesień 2010 - 21:23

Zobacz postcypers, o 30 wrzesień 2010 - 20:53 , napisał:

Demo WRC na komputer jest bardzo słabe. Samochód jeździ jak po szynach, nie można wyłączyć asyst przez co pojazd sam zwalnia. Ogólnie nie polecam: 5/10.
Oczywiście, że można. W opcjach wszystko jest do zmiany.

Obadałem już demko na PS3 które nie różni się zbytnio od tego na PC oprócz tego, że obraz jest "mniej ostry". Podłączyłem też G25 i pierwszy zawód - gra obsługuje tylko 200 stopni obrotu (dla mnie to stanowczo za mało). Mimo to gra się całkiem przyjemnie, ale męczy mnie myśl która męczyła mnie przy Shift'cie - czy ten model jazdy po jakimś czasie nie zacznie mnie wkurzać... 

Edytowanie przez michu123, 30 wrzesień 2010 - 21:25 .

Dodaj obrazek

#7 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 05 październik 2010 - 17:19

WRC na PS2 było typową grą arcade. Mam czwartą część i stwierdzam, że jest ona trudniejsza od tego produktu co właśnie "wyszedł" na X360/PS3/PC. Może dam jeszcze jedną szansę, może nie, ale myślę, że nie będzie takiego "dziwactwa" jak w shifcie.

Dodaj obrazek

#8 horacy4

horacy4
  • Użytkownicy
  • 354 Postów:

Wysłany 05 październik 2010 - 19:32

WRC na PS2 robione były przez Evolution Studios teraz Evolution Studios pracuje nad MotorStorm

A to WRC co wyszło robił Milestone co wypościł taki kit jak Superstars V8 :closedeyes:

Więc ta gra już jest na straconej pozycji u graczy

#9 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 05 październik 2010 - 19:43

WRC na PS2 było(jest) mega i do dziś uważam tą serię za chyba najlepszą jeżeli chodzi o rajdy (nigdy specjalnie nie byłem fanem RBR ;)) Jakby Evolution zostawiło na chwilę Motorstorma i znowu wzięło się za WRC, to byłbym w niebo wzięty :D (do dziś grałbym pewnie w 4 lub Rally Evolved jakby PS3 miało kompatybilność wsteczną).
Dodaj obrazek

#10 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 06 październik 2010 - 20:48

Zobacz postmichu123, o 30 wrzesień 2010 - 21:23 , napisał:

Obadałem już demko na PS3 które nie różni się zbytnio od tego na PC oprócz tego, że obraz jest "mniej ostry". Podłączyłem też G25 i pierwszy zawód - gra obsługuje tylko 200 stopni obrotu (dla mnie to stanowczo za mało).

Proszę cię - chciałbyś żeby było 900 jak w seryjnych furach?? To rajdówki. Mniejszy kąt - łatwiej się panuje nad autem (krótsza reakcja).

To WRC mi nie pasuje, ani grywalność, ani grafika mnie nie zachęcają....

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#11 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 06 październik 2010 - 21:08

Nigdzie nie napisałem, żeby było 900. Ja grając w RBR lub DiRT 2 na PC ustawiałem sobie 360 stopni i było git. 200 stopni dla mnie poprostu jest zbyt czułe.
Dodaj obrazek

#12 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 07 październik 2010 - 21:37

Wnętrza pojazdów wyglądają biednie i nie ma poczucia prędkości, co czasem potrafi utrudnić rozgrywkę bo nie wiadomo czy jedziesz za szybko czy za wolno a przeciwników oczywiście nie widać.

Dodaj obrazek

#13 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 29 październik 2010 - 17:04

Grałem w demo na PS3 i jeżeli chodzi o oprawę A/V to jest kiepsko i to bardzo jak na obecną generację...

Miał ktoś może do czynienia z wersją na 360 i sprawdzał tą grę na kierownicy lub w ogóle sprawdzał ktoś kiere w tym tytule? Bo przełknąłbym słabą oprawę jeżeli grywalność by to nadrobiła bo niestety ani na x360 ani na PS3 nie ma żadnych wyścigów WRC.

Dodaj obrazek

#14 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:

Wysłany 16 listopad 2010 - 18:57

Nie sprawdzałem kierownicy na X360, natomiast na PC podobno da się grać(relacja mojego kumpla). Co do oprawy graficznej na konsoli to: jak można ustawić tak blisko popup!

Dodaj obrazek

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)