Skocz do zawartości

PES 2008 czy FIFA 08 ???!!!

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szambiarz

Szambiarz
  • Nowy
  • 29 Postów:

Wysłany 03 październik 2007 - 21:39

Witam
Nie mam dostepu do XBOX LIVE i w zwiazku z tym nie grałem w zadne z demek. Z tego co wywnioskowałem ze słabych jakościowo filmików na youtube.com to wydaje mi sie ze lepiej prezentuje sie produkt EA. Bardzo prosiłbym o fachowe porady z jednoznacznym zwycięzcą pojedynku od tych ktorzy grali w demka.

Z góry dzięki!

#2 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 04 październik 2007 - 05:51

W tym i w nastęnym stuleciu także, zawsze górą będzie PES :P
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#3 Siemka

Siemka
  • Użytkownicy
  • 243 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 12:54

laki,nie zgodzę się...Jeżeli mówimy o FIFIE 08 na X360,to zdecydowanie FIFA wg mnie wygrywa...grałem w demo FIFY 08 na X360 i w demo PESA 2008,i o wiele bardzie podobało mi się demo Fify,a w pełnej poprawili błędy...więc sam sobie odpowiedz.zaś jeżeli chodzi wam o PC,to PES jest tam królem i nie ma porównania z Fifą,co nie zmienia faktu,że obie gry będę miał na X360(Fifkę mam).

#4 pawko

pawko
  • GoodFellas
  • 927 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 13:11

laki napisał:

W tym i w nastęnym stuleciu także, zawsze górą będzie PES :P

pewnie nie grałeś w nową fifę ani w nowego pes'a (na razie demo) ale i tak wiesz najlepiej :P (oczywiście mowa o wersjach nextgenowych)

W tym roku bardziej podoba mi się fifa. Moim zdaniem konami nasrało na fanów swojej gry po całej linii. Zapowiadali super grafę a jedyne co jest w nie super to modele twarzy. W tym roku fifę gra się podobnie jak w pes6 :P jest bardzo dużo tricków które robi się je bardzo ciekawy sposób i można je łączyć w kombinacje :wink: To samo tyczy się muzyki i samej "oprawy" jest w pes po prostu lipna i taka skośnooka :P Poczekam na pełną ale nie napawa mnie to optymizmem :?

#5 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 14:42

pawko napisał:

W tym roku fifę gra się podobnie jak w pes6 :P
Dobrze, że to wiesznaki z EA wzorują się na najelpszych, a nie odwrotnie :)
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#6 Szambiarz

Szambiarz
  • Nowy
  • 29 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 16:10

Z tego co widziałem to lepsza jest fifa bo silnik graficzny jest naprawde niezly co widać podczas meczu, natomiast PES oprócz filmików po strzeleniu bramki itd. to podczas meczu grafika jest identyczna jak w PES6 a do tego za FIFĄ 08 przemawiają licencje zespołów np. z takich zacofanych krajów jak Polska... W dodatku PES ma byc po angielsku a fifa z komentarzem Szpaka nawet na X360!!!

#7 ZalewPL

ZalewPL
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 19:40

PES rządzi na wszystkich platformach i tyle... wg. mnie wybór oczywisty, a wymieniać zalety i argumenty przemawiające za tym że PES miażdży fife to mi się nie chce bo za dużo by pisać... pozdrawiam :P

#8 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 04 październik 2007 - 20:31

Powiem tak grałem (jedną połowę meczu) w FIFE 2008 na PS2 i muszę przyznać że grafikę ma ładną ale to tylko tyle nic więcej nie ma interesującego, kamera jest bez sensu i te głupie animacjie a nie wspomnę już o tym że trzeba 5 czekać sekund po wciśnięciu startu żeby weszło do menu. FIFE włączę może jeszcze raz ale tylko po to żeby pokazać ją bratu i żeby się pozagrzewać.
Dodaj obrazek

#9 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 05 październik 2007 - 20:20

Grałem w demko Fify 08 na PS 3 i ani mnie, ani mojemu bratu się nie spodobała. Nie wiem jak ale ta na PC jakaś lepsza (chociaż PC-tówka to konwersja z PS2).

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#10 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 05 październik 2007 - 20:39

Zgadza się. Jeśli nie dostałeś "zajarki" podczas grania w wersje na PS3 (next-genowa) to wersja PieCowa tym bardziej Cię nie zajara :P

Radzę poczekać jeszcze niecałe 3 tygodnie na PES 2008 :twisted:
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#11 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 05 październik 2007 - 21:22

Czekam i już sie doczekać nie mogę ale na chwile obecną ONLY PES6.
Dodaj obrazek

#12 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 08 październik 2007 - 16:11

[wycięto]:twisted:

Edytowanie przez Gorgonek, 08 październik 2007 - 16:14 .
Netykieta... nie piszemy z CAPS LOCK'iem !

#13 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 08 październik 2007 - 16:13

Zobacz postkrupek1, o Oct 8 2007, 17:11 PM, napisał:

WIELE SERC,JEDNO BICIE-PES PONAD ZYCIE :twisted:
Dobre :twisted:

Zawsze to powtarzam

PES to gra dla mężczyzn, a fifka dla chłopców :roll:
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#14 ZalewPL

ZalewPL
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 09 październik 2007 - 15:59

wie może ktoś czy PES2008 będzie zlokalizowany na którejś z konsol ???... chodzi mi głównie o PS2, bo słyszałem, że nie będzie polskiej wersji na oldgen... ;(
PES2008...

#15 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 09 październik 2007 - 16:40

PES2008 będzie na pewno na PS2 ale nie wiem po co ci polski język, mi w ogóle nie jest potrzebny.
Dodaj obrazek

#16 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 09 październik 2007 - 17:10

Zobacz postZalewPL, o 9.10.2007, 16:59, napisał:

wie może ktoś czy PES2008 będzie zlokalizowany na którejś z konsol ???... chodzi mi głównie o PS2, bo słyszałem, że nie będzie polskiej wersji na oldgen... ;(

Polska wersja była żałosna, nie ma czego żałować Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#17 ZalewPL

ZalewPL
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 09 październik 2007 - 17:45

spoko... ale dokładniej chodzi o to, że mój braciszek (8lat) też pocina w PES-a, a że poprzednio miałem PES6 w angielskiej wersji to czasem sie gubił, tym bardziej że zaczyna powoli grać w sieci gdzie są bardziej skomplikowane rzeczy, a chce żeby np. grał kiedy mnie nie ma na chacie, a nie zajmował mój czas kiedy przyjdę ... a więc bardziej wolałbym kupić spolszczoną wersję, tym bardziej że na PS2 (i tylko na tą konsolkę :P) zostanie wydany tryb sieciowy "Community" (taka zajebiście rozbudowana opcja sieciowa; tworzenie własnych lig, pucharów, klanów i większe możliwości w "porozumiewaniu" się...- dokładnie jeszcze nie wiem ale będzie git), w którym to mój braciszek na pewno by się pogubił, a nie chce żeby tracił dobrą zabawę... no to tyle tak ogółem... po prostu pytam się czy ktoś z Was wie czy będzie spolszczenie ??? :roll: pozdrawiam
PES2008...

#18 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 09 październik 2007 - 21:47

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że żadna wersja PES 2008 nie będzie zlokalizowana. Chcesz język polski w piłce nożnej to kup Fifę 2008 na PS2, PC lub X360 <_<
Ale Fify nie polecam :P
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2

#19 ZalewPL

ZalewPL
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 10 październik 2007 - 16:20

Fifa to gówno... wiem o tym :P... no cóż, mój braciszek sie będzie musiał najwyżej trochę z angola podszkolić... :P
PES2008...

#20 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:&quot;czerwona&quot; Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)

Wysłany 10 październik 2007 - 20:50

Nauka języka na pewno nie pójdzie na marne.... :P

#21 denilson

denilson
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 10 maj 2012 - 14:15

ja ostatnio nagminnie gram w fife 08 - jakos tak z sentymentu do niej powrocilem i bardzo mi się spodobala na nowo :D

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)