Skocz do zawartości

Mortal Kombat wraca do korzeni

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
37 odpowiedzi w tym temacie

#31 Mały

Mały
  • Użytkownicy
  • 145 Postów:

Wysłany 13 lipiec 2013 - 23:17

Popieram MK9 miażdży inne bijatyki. Jeszcze gdyby nie to chore trofeum, które prędzej doprowadzi mojego chlebaka do śmierci niż mnie do zdobycia platyny^^ (24h grania każdą postacią O.O)

#32 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 14 lipiec 2013 - 11:04

Wszystko mi w nim nie pasuje. Najbardziej te mordy malowane przez gimnazjalistów - i to taki papierek lakmusowy dla tej gry. ;p

Mortal Kombat umarł na MK Trilogy, dla niektórych to nawet na MK2.

#33 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 15 lipiec 2013 - 00:04

Berion: niespecjalnie konstruktywna krytyke przedstawiasz.
Mały: myslisz sie, TTT2 i SF4 sa lepsze.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#34 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 15 lipiec 2013 - 10:37

To prawda, z lenistwa.

Nie podobają mi się te ryje, skrajnie. Są tak budżetowe, że wręcz rujnują cały feeling mortala. Za nimi idą też głosy i kijowe scenki (tak ja wiem, kiedyś też takie były, ale dziś mamy 2013 rok i oczekiwałbym czegoś więcej). Dwa, nie podobają mi się głupoty w stylu Kratosa, Freddy Krugera. Nie podoba mi się krypta, z której żeby wykupićwszystkie bonusy trzeba grać chyba sto lat. Nie podobają mi się mini gry. Nie podoba mi sie na siłę zmieniony (udziwniony) design części postaci (choćby cały klan Lin kueli, czy jak to się tam pisze). Nie podoba mi się DLC na płycie.

#35 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 15 lipiec 2013 - 11:10

Hmm, nie jestem na bieżąco. Istnieje technologia, która wykonałaby "3d skan" człowieka i naniosła jako teksturę na postać w grze? Taki prawdziwy powrót do korzeni byśmy mieli ;)

Mi się akurat podobał ten MK, ale ja grałem tylko przeciwko kumplowi i trochę w story mode czy jak to się tam zwało. Żadnych dlc itp nie dokupiłem, nie miałem Freddy'ego ani dodatkowych ubranek ;)

PS Kidman, mówisz że warto zainwestować w TTT2? Po T6 mam niesmak i trochę się obawiam ;)

Dodaj obrazek

#36 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 15 lipiec 2013 - 11:40

DOA5 i tyle w temacie, a nie jakieś mordy w kombajn... :P
Dodaj obrazek

#37 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 15 lipiec 2013 - 14:17

Gorgonek: mnie tez T6 nie podszedl, ale TTT jak najbardziej, mimo ze niespecjalnie wiem dokladnie czemu;)
DOA5 jest jak najbardziej ok, chociaz 2 to nadal moja ulubiona czesc.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#38 amedow

amedow
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 24 styczeń 2020 - 19:42

hejka

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)