Skocz do zawartości

Prezent dla kobiety

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertza

robertza
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 05 styczeń 2019 - 16:02

Jak w temacie - co polecacie kupić kobiecie w prezencie? Czy sądzicie, że jakaś sukienka ze sklepu kartes-moda.pl będzie dobrym pomysłem?
Nie można zdać lub oblać bycia człowiekiem, mój drogi.

#2 Kewin3214

Kewin3214
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 05 styczeń 2019 - 19:28

Kobiety to chyba najbardziej lubią dostawać perfumy i biżuterię :)

#3 biowax0

biowax0
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 07 styczeń 2019 - 14:18

Wydaje mi się również, że taki uchwyt samochodowy moze być dość dobrym pomysłem :) Warto się nad tym zastanowić bliżej :)
Zegary stop ? już czas.

#4 szczepcio

szczepcio
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 11 styczeń 2019 - 17:51

Dla kobiety to moze cos predzej z kosmetykow :)

#5 magda89

magda89
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 11 styczeń 2019 - 18:04

Czasami kupienie kobiecie prezentu wcale nie jest takie proste jakby sie moglo wydawac. Potrafimy byc dosc wybredne (zarcik). Zgodze sie ze stwierdzeniem, ze uniwersalnym prezentem bedzie cos zwiazanego z kosmetykami. Osobiscie to nawet nauczylam sie robic paznokcie hybrydowe we wlasnym domowym zaciszu. Opanowanie technologii nie zajelo mi duzo czasu bo juz wczesniej pracowalam troche jako kosmetyczka. Co ciekawe moj chlopak dobrze wybadal sytuacje i dostalam od niego prezent zwiazany z moimi pasjami - frezarke do paznokci. Bylam troche zdziwiona skad wiedzial jak wybrac tak dobry sprzet .. wyczytal to na tym blogu - https://www.indigo-n...ora-wybrac.html Swoja droga dla osob mniej wtajemniczonych w techniki robienia paznokci moze on bardzo pomoc. Sa na nim szczegolowe instrukcje krok po kroku. Mozna w ogolnym rozrachunku zaoszczedzic sporo pieniedzy :)

#6 klara435

klara435
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 14 styczeń 2019 - 14:30

Ciężko jest coś doradzić, szczególnie jeśli nie zna się dobrze drugiej osoby. Prezent powinno się wybierać chociażby pod kątem zainteresowań.

#7 KubelZimnejWody

KubelZimnejWody
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany Dzisiaj, 08:12

Z racji, że moja narzeczona najbardziej w świecie uwielbia się przebierać to wybór prezentu w tej sytuacji jest bardzo prosty. Kupię jej jakieś ciekawe ubranie. Jak na razie zastanawiam się nad jakaś ładną i elegancką koszulą, a może nad sukienką. Nie wiem jeszcze sam. Na https://modea.pl/ mają bardzo szeroki wybór, także będzie w czym wybierać, ale mam nadzieję, że znajdę to czego szukam :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)