Skocz do zawartości

ciekawostki z gta sa

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
79 odpowiedzi w tym temacie

#31 Bati

Bati
  • Nowy
  • 60 Postów:
  • Interests:Tekken, net,

Wysłany 02 lipiec 2005 - 21:56

Ja miałem taki wypadek (dosłownie ;) ): Stałem sobie spokojnie na jednej z literek tego wielkiego napisu Wievhood (czy jakoś tak to leci :D) położonego na jakimś wzgórzu. Nagle słysze warkot ;D... po paru sekundach prosto w plecy uderzył mnie samolot... poprostu rozbił się akurat w tym miejscu.
Sprobojcie tam postać chwile... może to jest "zaplanowane" :D
And remember, the respect is everything.
I am allways watching U.

SCPH 50004a ... SWAP MAGIC 3.3 ... pare kopii ;P

#32 baybus

baybus
  • Nowy
  • 65 Postów:
  • Interests:zuzel

Wysłany 03 lipiec 2005 - 08:10

tak to jest zaplanowane ja mialem tak samo jak podhcodzilem pod gore tez spadl prawie na mnie: :)

#33 vibra

vibra
  • Nowy
  • 8 Postów:

Wysłany 07 lipiec 2005 - 18:33

A ja ostatnio skakałem ze spadochronu z największego budynku w Los Santos (tam jest wejście na dach) i niestety raz zapomniałem otworzyć spadochron :) odziwo gdy spadłem została mi malutka kreseczka zdrowia. Powtarzałem to kilka razy po naładowaniu energi i cały czas żyłem :D

#34 petrol31

petrol31
  • Nowy
  • 157 Postów:

Wysłany 16 październik 2005 - 16:09

mnóstwo easter eggów można znależć na http://db.gamefaqs.c..._sa_secrets.txt

#35 Sphinx

Sphinx

ps2ps2ps2ps2

• Nowy
  • 436 Postów:
  • Interests:PS2, Photoshop, Deskorolka, Filmy, Muzyka, Gry MMORPG

Wysłany 17 październik 2005 - 23:06

Ja znam jeden z wielu bugow ale ten jest the best:

Tam na wieże w LS gidze ten najwyższy budynek jest w zółty trójkącik wjeżdżamy bmxem, na górze znajdujemy sie n bmxie. Teraz po schodach... i rozpędzamy się jak najszybciej, skaczemy ita k lecimy a jak spadniemy na rowerku to nam nic niebędzie :lol:

Albo na autostradzie stańcie w poprzek autem i przyglądajcie się autom co chwilę sie odwracając. Normalnie burnout :lol:

Znam dużo lae nie chce mi się już pisać.

#36 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 23 marzec 2007 - 22:30

witam może mia ktoś podać dokładną lokalizacjię tego back o beyond był bym bardzo wdzięczny bo chcę zobaczyć ten samochód widmo.

#37 BANDZIOR

BANDZIOR
  • Nowy
  • 219 Postów:
  • Interests:i po co to

Wysłany 24 marzec 2007 - 13:20

vibra napisał:

A ja ostatnio skakałem ze spadochronu z największego budynku w Los Santos (tam jest wejście na dach) i niestety raz zapomniałem otworzyć spadochron :) odziwo gdy spadłem została mi malutka kreseczka zdrowia. Powtarzałem to kilka razy po naładowaniu energi i cały czas żyłem :D

ja mialem tak samo a pare razy nawet na samochud spadlem

i jeszcze jeden wpisalem kod na plecak odrzutowy jak bylem w samohodzie i co samchud unisl sie zemna puzniej prubowalem to powturzyc ale sie nie udalo.

PS Byl juz podobny temat na http://www.aktakonso...pic.php?t=16345

#38 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 25 marzec 2007 - 13:17

też miałem tak z plecakiem odrzutowym ale jechałem na freeway i mi motocykl nie odleciał ale to trochę wyglądało jakby to było nitro 8)

#39 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:
  • Interests:Final Fantasy, GTA itp.

Wysłany 25 marzec 2007 - 13:48

Wczoraj chwilke pograłem w GTA SA ale przestalem bo mi sie cos z plytka stalo xD (czyt. porysowana) ... a więc ide sobie ulića w LS a tu nagle ... cos wemnie walło wywalilo mnie na kilometr wiec chcialem sie zemscic ... a tu ... nic? O_o tylko jakas babcia sobie człapie ... czyżby babcia mi zaje#$ła ?
no nic więc wziołem AK 47 i dawaj w nią a ona nic ... normalnie łeb jej odleciła i nadal idzie dopiero po jakieś minucie padła .... zombie?

Dostałem bana za spam jestem trollem.
BANan dożywtoni bez możliwości odwołania go!

#40 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 25 marzec 2007 - 14:06

może ci się przerobiło gta na resident evil :lol: fajny BUG.Ja miałem tak w vice city: najpierw otstrzeliłem nogę i baba nadal stoi potem drugą ta lewituje potem ręcę i głowę a tu sam tułów lata w powietrzu odwruciłem się a potem znowu spojrzałem i babka znikła.
PS. poda mi ktoś lokalizacjię tego back o beyond?

#41 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 20:09

No masz :D
>> ZAWIJAJ TAKIE LINKI !!!!!!!! - dop.Berion <<
http://www.gta-serie...tereggs/051.jpg
http://img49.imagesh...cista512wu1.jpg
good luck ;)

#42 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 26 marzec 2007 - 20:33

no nareszcie bardzo dziękuje idę szukać tego samochodu.

#43 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 11 kwiecień 2007 - 15:28

miałem fajnego buga , a mianowicie latałem w pozycji leżącej.Smiesznie to wygladało :lol:

#44 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 12 kwiecień 2007 - 17:24

To co napiszę to mnie osobiście to powaliło z nóg jak to zobaczyłam(pół godz się ze śmiechu zwijałam) a mianowicie jest w gta sa taka śmieszna rzecz ale najpierw: musicie wziąć motor co się nazywa WAYFARER(przeważnie jeździ na terenach wiejskich),później wziąść sobie jakiegoś pasażera(może to być dziewczyna,lub ktoś z twojego gangu),gdy siądziecie na ten motor to podczas jazdy należy przełączyć widok z przodu i nacisnąć L2 lub R2 żeby zobaczyć z bliska jak wasz pasażer podczas jazdy ma gębę otwartą( wygląda jakby był zdziwiony..albo coś) Bardzo śmiesznie to wygląda :lol: Mnie to działa za każdym razem tylko musi być ten motor bo na innym to nie działa(na WAYFARER jak z kimś jedziecie to to wygląda jakby ten ktoś się WAS trzymał a nie z tyłu). :lol: :lol: :lol: :lol:

#45 Luk1w

Luk1w
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 04 maj 2007 - 08:59

Niedawno pocinałem sobie przepisowo traktorkiem i postanowiłem podczepić do traktorka tira. Był nim TANKER. Chciałem zawrócić i... Zobaczcie sami :). Uprzedzam, że na Linnerunnerze to nie działa musi być Tanker.

Skręćcie gwałtownie :)

Śmiałem sie z tego do upadłego...

#46 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 712 Postów:

Wysłany 05 maj 2007 - 12:41

z kazdym tak jest tylko musisz sie dobrze rozpędzić ^^

#47 SpecialMan

SpecialMan
  • the bananowicze
  • 361 Postów:
  • Interests:gry,komputery,filmy,muza,itp

Wysłany 07 maj 2007 - 14:08

A ja mam cos fajnego wczoraj gralem i lece samolotem zachaczylem o drzewo i odrazu odbilem do gury pacze sie a CJ stoi na samolocie ja lecialem samolotem a CJ sobie na nim stal albo wrypalem sie miedzy dwie barierki prubowalem wysiazc a CJ zalazl sie pod autem i Wastedez znikl biedaczek byl po drugiej stronie odwracam kamere do tylu a tam CJ wisi w powietrzu razem z limuzyna to byl chyba muj najwspanialszy bug w gta sa
ozpedzilem sie limuzyna rupnolem w slup i zostala tylko jej polowa i tak jchalem az mi sie znudzilo wysiadam a tu CJ t
A tu podam z Vice City ide ulica i odszczelilem babie noge przyjechalo pogotowie i ja uzdrowilo normalnie wstala i poszla

#48 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 15 maj 2007 - 19:25

:lol: ja też se pykam w gta sa mimo iż jestem dziewczyną i ostatnio miałam ciekway bug a mianowicie miałam akurat misję "cleaning the hood"a jak wiadomo w tej misji musimy jechać z naszym kumplem Ryderem więc postanowiłam wziąś go i pojeździć troszkę...( zamiast jechać we wskazane miejsce).Znalazłam na wodzie zwykły ponton(każdy wie chyba o który mi chodzi).I jechałam nim z tym Ryderem i nagle zahoczyłam o most i ponton się wywrócił do góry nogami no to weszłam na ten wywrócony ponton a mój kumpel za mną tyle że ja stałam na nim normalnie a on stał do góry nogami :D Bardzo śmiesznie to wyglądało i teraz jak się chcę pośmiać to to robię i mam ubaw do rozpuku!!! Nie wiem czy to też wyjdzie gdy weźniecie kumpli z ulicy ale trzeba spróbować,. :lol: :lol:

#49 SpecialMan

SpecialMan
  • the bananowicze
  • 361 Postów:

Wysłany 15 maj 2007 - 20:39

A idz ty przekleta Ryder to wcale nie jest kumpel tylko wrug i zdrajca taki kumpel ze go na koniec gry musisz zabic aaahhh te kobiety :wink:

#50 NightmareX

NightmareX
  • Nowy
  • 676 Postów:

Wysłany 16 maj 2007 - 06:51

SpecialMan napisał:

A idz ty przekleta Ryder to wcale nie jest kumpel tylko wrug i zdrajca taki kumpel ze go na koniec gry musisz zabic aaahhh te kobiety :wink:
Specialny weź nam tu nie obrażaj chyba pierwszej dziewczyny na forum ;)
wybacz za specjalnego :) a buga mialem takiego .... że ide sobie w lesie
normalnie przez krzaki w back o beyond i nagle JEEEEE^^^^ cos mnie walło patrze a tam samochod O_O (czyzyby to byl ten samochod widmo? ) no to ide a tam babcia w samochodze wiedz podchodze zeby jej dolozyc ^^ no to juz chcialm otwierac dzrwi a tu ..... babcia bez glowy wylatuje z wozu O_O
ja nic nie zrobilem O_O omg moze to pigsy lub leatherface z manhunta? xD
nieee to poprostu bug .... chociaz nigdy mi sie nie zdarzylo cos takiego O_o

#51 SpecialMan

SpecialMan
  • the bananowicze
  • 361 Postów:

Wysłany 16 maj 2007 - 15:26

z tego co wide to wydaje mi sie ze ta Biusia16 to wcale nie dziewczyna pozatym nie przypominam sobie misji z Ryderem ze on wysiada z wozu i lazi za toba bo zawsze siedzi w wozie i nie wychodzi a tak nawiasem to Koszmarex widac ze to nie dziewczyna pisze :wink: a ty juz podrywasz :twisted:

#52 pawelssj3

pawelssj3
  • Użytkownicy
  • 116 Postów:

Wysłany 18 maj 2007 - 22:29

Ja miałem jeszcze coś takiego że jak jest misja co się z wojska paczki kradnie to jak już tam byłem to jeszcze zostały mi dwie paczki i podeszłem do rydera i strzeliłem mu w klatę ze zwykłego hand gun i wsiadłem to wózka widłowego to ryder potrzedł wywlukł mnie z tego wózkka, zapalił faje,i wyszedł :lol:
Nie dawno się kapnołem, że można pewien odcinek prelecieć poduszkowcem.Np. wejdzie na tą górę najwyższą i wpiszcie kod na poduszkowie i wyskoczcie z tamtąd i kierujcie nim jak samolotem.Niezłe to jest :lol:
CJ bez głowy chodzi

#53 SpecialMan

SpecialMan
  • the bananowicze
  • 361 Postów:

Wysłany 19 maj 2007 - 00:06

to nie musi byc poduszkowiec ja tak wysciguwka zrobilem a kiedys mialem spadochron wybilem sie z progu i spadochron przeniknol przez auto i tak lecialem autem na spadochronie to chybamuj lubiony bug w gta sa pzniej prubowalem ale nic :( [/img]

#54 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 19 maj 2007 - 13:55

No tak!Ryder to jest zdrajca ale spróbujcie te sztuczkę z kimś innym jak wam się nie podoba.P.S.Jestem dziewczyna czy tego chcecie czy nie i nic tego nie zmieni... :D

#55 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 19 maj 2007 - 13:59

A tak wogóle jak mi nie wierzycie to trudno..byle ja wiem o co biega i mam ubaw :lol: I wogóle to opisywałam to na przykładzie Rydera bo akurat z nim jechałam i co z tego że zdrajca????? Mówię jeszcze raz: spróbujcie to z kimś kolwiek byle będziecie mieć "pasażera"....
P.S. SpecialMen nie bądź taki gwałtowny.... Napisałam se buga i jestem dziweczyną która gra w gta i znam wiele dziewczyn pykających w to i co się dziwisz????????

#56 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 19 maj 2007 - 14:00

NIE WIERZYSZ TO TWoJA SPRAWA...

#57 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 712 Postów:

Wysłany 20 maj 2007 - 14:51

Biusia16

nie wal posta pod postem od tego masz opcje EDYTUJ !!
ps.
nas to nie interesi że grasz w GTA SA i wiele innych dziewczyn

#58 Biusia16

Biusia16
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 20 maj 2007 - 18:47

Ok.poniosło mnie... :(

#59 simon2225

simon2225
  • Użytkownicy
  • 359 Postów:
  • Interests:Piłka Nożna , konsole, muzyka.

Wysłany 21 maj 2007 - 16:24

To zedytuj je ,poco robic burdel...

#60 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 712 Postów:

Wysłany 23 maj 2007 - 15:22

dziś sobie jade do pracy autkiem moj kumpel gra sobie w GTA SA jedzie motorem i w budynek walnął i co sie stało :D przejechał przez niego na wylot fajny błąd w grze :twisted:

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)