Skocz do zawartości

xbox problem z dyskiem

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jonny

jonny
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2014 - 09:27

witam przejdę od razu do tematu z moim xbox1 o tuz niedawno przerobiłem xbox1 , metodo soft mod wszystko śmigało jak trzeba do puki nie zacząłem się bawić programem xbpartitioner,1,1,1 bo chciałem zrobić , trochę miejsca na programy przez przepadek usunąłem partycje x .y.z zostały e.c.d myślałem ze to nie wpłynie na działanie konsoli ale teraz zaczął się problem z moją konsolo tzn konsola normalnie się uruchamia można śmigać po menu po za jednym żaden program nie działa, to znaczy jak uruchamiam program z dysku to się włącza i po chwili wywala unleash i konsola się restartuje do menu i tak w kółko nawet jak włączę grę to samo. proszę o pomoc czy jest jakiś sposób na przywrócenie tych partycji lub zrobienia od nowa

problem rozwiązany wystarczyło pobrać puchaty in stalkę wrzucić na dysk przez taśmę ide lub przez przejściówkę USB IDE adapter tak samo jak przy wgraniu soft moda wrzucić na dysk f uruchomić i sformatować f i odnowa zrobić soft moda i działa temat do zamknięcia jeżeli ktoś by miał problemy z konsolami tego typu lub innego ps2 ps3 xbox 360 proponuje pomoc

#2 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 21 grudzień 2014 - 12:55

Partycje X/Y/Z to partycje, które wykorzystywane są do cache'owania danych przez wszystkie programy na Xbox. Więc tak jak napisałeś w kwietniu ;p sprawę załatwia od nowa popartycjonowanie dysku twardego.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)