Skocz do zawartości

PS2 - Ripper 3.2 strzela fochy, pomocy

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Enternalther

Enternalther
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 26 listopad 2014 - 22:10

Witam

Problem jest trochę rozległy, dlatego nie zamieściłem go w tytule.

Otóż kupiłem na allegro całkiem niedawno Playstation 2 Slim SCPH - 70004 przerobiony Ripperem 3.2. Wg opisu konsola zakupiona była w roku 2008, od jak dawna ma chip nie mam pojęcia.

Przechodząc do sedna, konsola śmigała na kopiach zapasowych gier ale pewnego razu (no dobra, dzisiaj dokładnie) po prostu przestała. Chip niby działa (jak ładuję oryginał to napis Ripper 3.2 wyświetla się pod logiem Playstation 2) ale jak już dochodzi do zapasowych to wywala czerwony ekran "insert PS or PS2 disc". No nie takimi słowami ale wiecie o co chodzi.

Odłączałem konsolę od prądu na 60, 120 sekund, nawet na 20 minut i nic. Chip niby włączony a nic nie robi. Ani z kopiami gier na PS2 ani na PSX (i to nie kwestia zgodności, sprawdzałem, wszystkie są PAL). Gry które wcześniej działały po prostu przestały. I nie wiem co mam w tym temacie zrobić. Błagam o pomoc :(

Dodam tylko, że nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale na fast boocie daje radę załadować gry z PS2, z PSX już niestety nie. Niby mógłbym to tak zostawić ale mam ciśnienie na starsze gry ;)

Z góry dzięki za pomoc!

#2 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 21 grudzień 2014 - 12:58

Być może laser dogorywa. Po co w ogóle go używasz? Mamy 2016 rok, gry się wczytuje z USB lub SMB. ;]

Edytowanie przez # BERION #, 21 grudzień 2014 - 12:59 .

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)