Skocz do zawartości

Ból w dole pleców

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 kukimi

kukimi
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 25 sierpnia 2017 - 15:24

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Zauważyłam ostatnimi czasy u siebie problem z bólem w dole pleców. Niezbyt wiem skąd to się wzięło. Początkowo ignorowałam ten problem, ale niestety się to nasila coraz bardziej. Już mam umówioną wizytę u lekarza, ale może jesteście w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Jesteście w stanie coś doradzić? Szukałam porad w Internecie i trafiłam na takie coś http://wylecz.to/pl/...ole-plecow.html Myślicie, że te informacje są rzetelne?
Jeśli nauczyłam się czegokolwiek o miłości, to tego, że była nietrwała i mogła się skończyć w każdej chwili, jak wiele innych rzeczy w życiu.

#2 Hflora

Hflora
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 29 sierpnia 2017 - 11:55

A czytałaś informację w stopce "Treści z serwisu wylecz.to mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem" ? wszelkimi dolegliwościami to najpierw do lekarza trzeba iść.
ABC finansów online - poradnik pożyczkowy. Polecam!

#3 dredd40

dredd40
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 03 października 2017 - 17:16

Bardzo ciekawe są te informacje. Na pewno będą przydatne :)
Może wszystkie nasze ziemskie strapienia po pewnym czasie wydają się niepoważne.

#4 ekstraMarianna

ekstraMarianna
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 23 lutego 2018 - 09:06

Najlepiej wybrać się do lekarza, bo nigdy nie wiadomo co jest tego przyczyną. Czasem wydaje nam się, że bolą nas mięśnia albo stawy, potem okazuje się, że to jednak kości. Podobnie było w przypadku mojej mamy, też musiałam ją długo namawiać na wizytę u lekarza, bo twierdziła, że bolące kolana to jeszcze nie jest problem. A jednak okazało się, że jest to choroba.

#5 ewag

ewag
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 09 marca 2018 - 12:33

Wybierz sie jak najszybciej do lekarza. Też miałam takie bóle i wybrałam się do http://www.rzeszow.pro-familia.pl/ . Okazało się że bez rehabilitacji się nie ominie.

#6 Kolos

Kolos
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 19 listopada 2018 - 10:50

Niestety wiele osób cierpi na dolegliwości bólowe pleców. Moim zdaniem jest to związane między innymi z trybem życia - jeśli ma się siedząca pracę to nie ma siły, żeby plecy nie bolały. Czytałem, że na takie bóle bardzo pomagają zabiegi elektroterapii. Zobacz czy masz gdzieś w pobliżu gabinet rehabilitacyjny, w którym można skorzystac z takich zabiegów. Myślę, że warto spróbować i przekonać się, czy to przyniesie ulgę.

#7 buziak_06

buziak_06
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 21 stycznia 2019 - 12:04

Uważam, że najlepiej wybrać się do lekarza. Często takie przedłużające się bóle pleców mogą być objawem poważnej choroby i nie muszą być związane tylko z kręgosłupem.

#8 loqash

loqash
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 29 stycznia 2019 - 20:46

Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się.
dużo czytam, a więc dużo cytuję, a skoro dużo cytuję, to zapominam powiedzieć skąd i od kogo pochodzą cytaty. Właściwie okradam trupy i włamuję się do sarkofagów

#9 kamillo

kamillo
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 02 lutego 2019 - 23:24

Ja mam to przez przeciążenie

#10 Tadek33433

Tadek33433
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 04 lutego 2019 - 19:29

Szczerze mówiąc to nie wiem co może być powodem takiego bólu pleców. Na pewno udałbym się na Twoim miejscu do lekarza, a w międzyczasie warto spróbować jakichś ćwiczeń. Mnie na przykład bardzo pomagała joga. Myślę, że warto tego spróbować :)

#11 KrolewiczPremos

KrolewiczPremos
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 08 lutego 2019 - 19:34

Ja to bym na Twoim miejscu poszedł do lekarza.

#12 Shawna

Shawna
  • Użytkownicy
  • 120 Postów:

Wysłany 18 lipca 2020 - 01:45

Może taki krem https://casada.pl/pr...-przeciwbolowy/ coś ci pomoże? Ja korzystam z niego regularnie jak mam jakieś bóle i jak najbardziej mi pomaga. I to niemalże natychmiast. Polecałem to koledze i również bardzo sobie chwali. Mi się wydaje, że jak najbardziej może Ci to pomóc. Koniecznie daj co z tego wyszło.
Jeśli więc możesz stać się silniejsza, to można też sprawić, że staniesz się słabsza.

#13 luke_rayban

luke_rayban
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 18 lipca 2020 - 18:35

Ja z bólem pleców od razu udałem się do fizjoterapeuty i rozwiązałem problem, zanim się pogorszyło

#14 Miriam33

Miriam33
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 06 sierpnia 2020 - 11:36

Bóle pleców to może być coś więcej nie warto tego bagatelizować - można zrobić jakieś prześwietlenie albo jakieś usg kraków. Zeby się nie doczekać gorszych problemów ze zdrowiem

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)